Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Liepājas Autobusu parks izveido meitas uzņēmumu

Pasažieru pārvadājumu a/s Liepājas autobusu parks nodibinājusi meitas uzņēmumu SIA LAP serviss. Meitas uzņēmums nodarbosies ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanu.

SIA LAP serviss pilnībā pieder a/s Liepājas autobusu parks. Jaundibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir 668 100 Ls, kas sastāv no nekustamā īpašuma un zemes ieguldījuma. Uzņēmums SIA LAP serviss dibināts, lai Liepājas autobusu parks atsevišķi nodalītu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu no uzņēmuma pamatdarbības, kas ir pasažieru pārvadājumu veikšana. SIA LAP serviss galvenais uzdevums būs nodrošināt efektīvu nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. «Daudzi pārvadātāji jau to ir izdarījuši, lai padarītu saimniekošanu efektīvāku,» DB skaidroja a/s Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs Gundars Kristapsons. Liepājas Autobusu parkam esot plaša teritorija, biroju ēka un servisa ēkas, kurās ir brīvas vietas arī nomniekiem, kuru piesaistīšana būs viens no jaundibinātā uzņēmuma uzdevumiem. SIA LAP serviss darbinieku kolektīvu pamatā veidos a/s Liepājas Autobusu parks līdzšinējie energodienesta speciālisti.

Db.lv jau rakstīja, ka Liepājas Autobusu parka peļņa šā gada I pusgadā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos nopelnītajiem 148,6 tūkst. Ls, samazinājusies par 35,6%. Uzņēmuma neto apgrozījums 2011.gada pirmajā pusē bijis 2,74 miljoni latu jeb par 4,44% vairāk nekā 2010.gada pirmajā pusgadā.

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma