A/s Liepājas Autobusu parks, kas nodarbojas ar pasažieru pārvadāšanu, šā gada pirmajā pusgadā strādājusi ar 95,77 tūkstošu latu peļņu, liecina NASDAQ OMX Riga iesniegtais nerevidētais uzņēmuma pārskats.

Liepājas Autobusu parka peļņa, salīdzinot ar pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos nopelnītajiem 148,6 tūkst. Ls, samazinājusies par 35,6%. Uzņēmuma neto apgrozījums 2011.gada pirmajā pusē bijis 2,74 miljoni latu jeb par 4,44% vairāk nekā 2010.gada pirmajā pusgadā.

Šogad Liepājas Autobusu parks jau iegādājies četrus jaunus Iveco mikroautobusus, no kuriem trīs paredzēti vietējās nozīmes pārvadājumiem un viens - starppilsētu pārvadājumiem. Gada otrajā pusē plānots iegādāties četrus jaunus Man autobusus, kas būtu paredzēti starppilsētu satiksmei.

Uzņēmuma akcijas tiek kotētas biržā. Liepājas Autobusu parka lielākie akcionāri ir SIA LAP1R, kurai pieder 49,49% akciju, un Liepājas pilsētas dome, kuras īpašumā ir 34,85% akciju. Uzņēmuma padomē ir Jānis Leimanis, Ronalds Fricbergs, Edgars Dupats, Madara Šķēle, Mārtiņš Tīdens.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra