Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Liepājas autobusu parks peļņu guldīs attīstībā

A/s Liepājas autobusu parks akcionāru sapulce nolēmusi 2011.gada peļņu novirzīt uzņēmuma attīstībai.

Uzņēmums plāno ieguldīt līdzekļus autobusu parka atjaunošanā, lai turpinātu uzlabot pakalpojuma kvalitāti un piedāvāt plašāku pakalpojuma klāstu. A/s Liepājas autobusu parks (LAP) peļņa no pasažieru pārvadājumiem un pārējās saimnieciskās darbības 2011.gadā bija 189,77 tūkst. Ls, bet peļņa no nekustamā īpašuma ieguldīšanas meitas uzņēmumā SIA LAP serviss - 428,7 tūkst. Ls.

Saistītie raksti

Akcionāri apstiprināja 2011.gada revidēto finanšu pārskatu un 2012.gada budžetu. 2011. gadā a/s LAP apgrozījusi 5,3 milj. Ls. Šogad uzņēmums plāno 5,9 milj. Ls lielus ieņēmumus un 5,76 milj. Ls izdevumus.

A/s Liepājas autobusu parks ir lielākais regulāro pasažieru autopārvadājumu uzņēmums Kurzemē, kas veic pilsētas, reģionālos vietējos un starppilsētu pārvadājumus, kā arī piedāvā neregulāros pasažieru pārvadājumus. Uzņēmuma akcijas pieder Liepājas domei (34,85%), SIA LAP1R (49,99%) un fiziskām personām (15,16%). Uzņēmuma padomē ievēlēti Harijs Krongorns, Ronalds Fricbergs, Edgars Dupats, Madara Šķēle, Mārtiņš Tīdens.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma