A/s Liepājas autobusu parks līdz 2015.gada beigām plāno sasniegt 15 miljonu latu apgrozījumu un to noslēgt ar 200 tūkst. latu peļņu.

Tādus rezultātus paredz šā gada maijā uzņēmuma padomē apstiprinātais stratēģiskās attīstības plāns 2012. - 2015. gadam.

Db.lv rakstīja, ka šā gada septembra vidū a/s Liepājas autobusu parks veica finanšu investīciju taksometru uzņēmumā SIA Baltic Taxi, kļūstot par tā kapitāldaļu kontrolpaketes īpašnieku. Tuvāko divu gadu laikā SIA Baltic Taxi plānots sasniegt četrus miljonus latu lielu apgrozījumu, 2015. gadu noslēdzot ar 150 tūkst. Ls peļņu.

Savukārt a/s Liepājas autobusu parks jaundibinātā meitasuzņēmuma SIA Rumba Tours plānotais apgrozījums, noslēdzot 2015. gadu, plānots 0,4 miljonu latu apmērā, sasniedzot 25 tūkst. latu peļņu. SIA Rumba Tours specializācija ir autobusu nomas pakalpojumi privātpersonām, uzņēmumiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Liepājas autobusu parka stratēģiskās attīstības plāns pieņemts, reaģējot uz situāciju regulāro pasažieru pārvadājumu jomā un paredz ieguldījumus jaunu transporta nozares pakalpojumu attīstīšanā, informē uzņēmums. Plānots paplašināt darbību Liepājā un ārpus reģiona, tostarp Rīgā. A/s Liepājas autobusu parks mērķis līdz 2015. gadam ir neregulāro un starptautisko pasažieru pārvadājumu attīstīšana un pilnveidošana.
Liepājas autobusu parks ir lielākais autobusu pārvadājumu sniedzējs Kurzemē. Tas darbojas trīs autopārvadājumu jomās, nodrošinot Liepājas pilsētas pasažieru pārvadājumus, reģionālos vietējos pārvadājumus un starppilsētu maršrutus - Liepāja – Rīga, Ventspils, Talsi, Kuldīga, Jelgava, nodarbinot vairāk nekā 220 darbiniekus.

Uzņēmums pastarpināti pieder Andra Šķēles ģimenei - tā lielākais akcionārs ir uzņēmums LAP1R, kura īpašumā ir 49,49% uzņēmuma akciju, otra lielākā akcionāre ir Liepājas dome, kurai pieder 34,85% autobusu parka akciju. Autobusu parka akciju kapitāls ir 627,4 tūkstoši latu.

A/s Liepājas autobusu parks šogad pirmajā pusgadā strādāja ar 2,84 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 3,6% vairāk nekā pērn šajā laika periodā. Uzņēmuma akcijas kotē Rīgas Fondu biržas otrajā sarakstā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra