Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Liepājas autobusu parks plāno sadarbību ar airBaltic

A/s Liepājas autobusu parks (LAP) nolēmusi konkurēt ar privātajiem pasažieru pārvadātājiem, piedāvājot nokļūt no Liepājas uz Rīgas lidostu. Projekts paredz sadarbību ar lidsabiedrību airBaltic.

To intervijā portālam irliepaja.lv atklājis LAP avaldes priekšsēdētājs Gundars Kristapsons. Konkurējošie mikroautobusi  Liepājas autobusu parkam (LAP) gadā radot zaudējumus aptuveni miljons latu apmērā. Galvenā priekšrocība mikriņiem ir tā, ka tie pasažierus uzņēm pie mājas un izlaiž pie mājas, kā arī pieved pie lidostas Rīga. Lai gan G. Kristapsons uzskata, ka vairums no pārvadātājiem nemaksā nodokļus un neizsniedz biļetes, ar šo parādībulikuma ietvaros cīņa neesot pārāk sekmīga.

Tāpēc LAP plāno izmantot tirgus metodes - izvietot starppilsētu autobusu galapunktu pilsētas centrā un nogādāt pasažierus lidostā Rīga. Ja viss izdosies kā plānots, jau aptuveni pēc mēneša sāksies sadarbības projekts ar aviokompāniju airBaltic, kura rezultātā arī LAP autobusu pasažieri varēs ērti nokļūt lidostā, nebraucot uz Rīgas centu. Pasažieri izkāps un arī iekāps pieturā netālu no lidostas, kur tos gaidīs airBaltic mikroautobusi.

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma