Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Liepājas brīvzonā jauna beramkravu noliktava  1

SIA Baltic Biofuel Company nodevusi ekspluatācijā jaunu beramkravu noliktavu Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā.

Noliktava, kuras kopējā platība ir 991 kvadrātmetri. Izbūvēti arī ūdens apgādes un kanalizācijas tīkli, ugunsaizsardzības sistēma, kā arī sakārtots dzelzceļa sliežu atzars, lai pie noliktavas varētu piebraukt dzelzceļa vagonus.

Saistītie raksti

Noliktavā paredzēts fasēt kurināmā granulas eksportam uz Rietumeiropu un citiem tirgiem, pastāstīja SIA Baltic Biofuel Company valdes loceklis Edijs Sprūde. Uzņēmums jau ir iegādājies nepieciešamās iekārtas, ražošanu plānots uzsākt šā gada novembrī, kad iekārtas būs uzstādītas un pieregulētas.

Būvdarbi no Liepājas SEZ nomātajā teritorijā sākti 2012. gada oktobrī , to veica SIA UPTK, būvprojekta autors ir SIA Arhitekta G. Vīksnas birojs, projektēšanas un būvniecības kopējās izmaksas ir 435 tūkstoši latu.

Jaunai beramkravu noliktavai blakus tuvākajos gados uzņēmums plānojis uzbūvēt papildu noliktavu platības.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma