Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8531

  USD: 1.0597

Ražošana

Liepājas brīvzonā jauna beramkravu noliktava  1

SIA Baltic Biofuel Company nodevusi ekspluatācijā jaunu beramkravu noliktavu Liepājas speciālās ekonomiskās zonas teritorijā.

Noliktava, kuras kopējā platība ir 991 kvadrātmetri. Izbūvēti arī ūdens apgādes un kanalizācijas tīkli, ugunsaizsardzības sistēma, kā arī sakārtots dzelzceļa sliežu atzars, lai pie noliktavas varētu piebraukt dzelzceļa vagonus.

Noliktavā paredzēts fasēt kurināmā granulas eksportam uz Rietumeiropu un citiem tirgiem, pastāstīja SIA Baltic Biofuel Company valdes loceklis Edijs Sprūde. Uzņēmums jau ir iegādājies nepieciešamās iekārtas, ražošanu plānots uzsākt šā gada novembrī, kad iekārtas būs uzstādītas un pieregulētas.

Būvdarbi no Liepājas SEZ nomātajā teritorijā sākti 2012. gada oktobrī , to veica SIA UPTK, būvprojekta autors ir SIA Arhitekta G. Vīksnas birojs, projektēšanas un būvniecības kopējās izmaksas ir 435 tūkstoši latu.

Jaunai beramkravu noliktavai blakus tuvākajos gados uzņēmums plānojis uzbūvēt papildu noliktavu platības.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma