Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Liepājas ostā atbalstīs tranzīta un ražošanas uzņēmumus

Liepājā ražotājiem un tranzīta uzņēmumiem SEZ teritorijā turpmāk nomas maksa būs 1% no kadastrālās vērtības. Tā lēmusi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) valde.

No šā gada 1.janvāra ilgtermiņa teritorijas nomas līgumiem noteikts nomas maksas samazinājums. Turpmāk teritorijas nomas maksu 1% apmērā no kadastrālās vērtības piemēros tiem uzņēmējiem, kas nodarbojas ar tranzītu un rūpniecisko ražošanu, kā arī ar šīm nozarēm saistīto noliktavu saimniecību. Pārējiem uzņēmējiem neatkarīgi no nekustamā īpašuma izmantošanas mērķiem nomas maksa būs 1,5% no kadastrālās vērtības. Arī līdz šim Liepājas SEZ teritorijā strādājošajiem uzņēmumiem bija noteikta nomas maksa no 1% līdz 5% no kadastrālās vērtības, īstermiņa nomniekiem pat 8 %, Db informēja LSEZ pārvaldē. Taču neesot bijis precīzi definēts, kuriem uzņēmējiem piemēro 1% nomas maksu, kuriem - augstāku.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma