Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Liepājas ostā atbalstīs tranzīta un ražošanas uzņēmumus

Liepājā ražotājiem un tranzīta uzņēmumiem SEZ teritorijā turpmāk nomas maksa būs 1% no kadastrālās vērtības. Tā lēmusi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) valde.

No šā gada 1.janvāra ilgtermiņa teritorijas nomas līgumiem noteikts nomas maksas samazinājums. Turpmāk teritorijas nomas maksu 1% apmērā no kadastrālās vērtības piemēros tiem uzņēmējiem, kas nodarbojas ar tranzītu un rūpniecisko ražošanu, kā arī ar šīm nozarēm saistīto noliktavu saimniecību. Pārējiem uzņēmējiem neatkarīgi no nekustamā īpašuma izmantošanas mērķiem nomas maksa būs 1,5% no kadastrālās vērtības. Arī līdz šim Liepājas SEZ teritorijā strādājošajiem uzņēmumiem bija noteikta nomas maksa no 1% līdz 5% no kadastrālās vērtības, īstermiņa nomniekiem pat 8 %, Db informēja LSEZ pārvaldē. Taču neesot bijis precīzi definēts, kuriem uzņēmējiem piemēro 1% nomas maksu, kuriem - augstāku.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma