Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Liepājas ostas stividoru Terrabalt pārņem SIA Tolmets

Liepājas speciālās ekonomiskas zonas SIA Terrabalt valdē apstiprināti Baltijā lielākā metāllūžņu iepirkšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA Tolmets īpašnieki.

Par to liecina publiski pieejamā informācija. No valdes atbrīvots līdzšinējais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Aleksejs Malahovs, viņa vietā iecelts Vladimirs Carkovs,  valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi un Jurijs Homutovs , valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi. Abi jaunie valdes locekļi ir Tolmets daļu īpašnieki un minēti arī laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas miljonāru topā.

Saistītie raksti

Valdē ir arī  Āris Ozoliņš un Jānis Vecbaštiks. Izbeigta arī Jurija Solovjova prokūra. Db jau rakstīja, ka 22. janvārī reģistrētas izmaiņas LSEZ SIA Terrabalt pamatkapitālā. Tas pieaudzis no 205,6 tūkstošiem latu līdz 705 tūkstošiem latu, kas varētu liecināt, ka sabiedrība tiek pārdota.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma