Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Liepājas ostas stividoru Terrabalt pārņem SIA Tolmets

Liepājas speciālās ekonomiskas zonas SIA Terrabalt valdē apstiprināti Baltijā lielākā metāllūžņu iepirkšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA Tolmets īpašnieki.

Par to liecina publiski pieejamā informācija. No valdes atbrīvots līdzšinējais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Aleksejs Malahovs, viņa vietā iecelts Vladimirs Carkovs,  valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi un Jurijs Homutovs , valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi. Abi jaunie valdes locekļi ir Tolmets daļu īpašnieki un minēti arī laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas miljonāru topā.

Valdē ir arī  Āris Ozoliņš un Jānis Vecbaštiks. Izbeigta arī Jurija Solovjova prokūra. Db jau rakstīja, ka 22. janvārī reģistrētas izmaiņas LSEZ SIA Terrabalt pamatkapitālā. Tas pieaudzis no 205,6 tūkstošiem latu līdz 705 tūkstošiem latu, kas varētu liecināt, ka sabiedrība tiek pārdota.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma