Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Liepājas ostas stividoru Terrabalt pārņem SIA Tolmets

Liepājas speciālās ekonomiskas zonas SIA Terrabalt valdē apstiprināti Baltijā lielākā metāllūžņu iepirkšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA Tolmets īpašnieki.

Par to liecina publiski pieejamā informācija. No valdes atbrīvots līdzšinējais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Aleksejs Malahovs, viņa vietā iecelts Vladimirs Carkovs,  valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi un Jurijs Homutovs , valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi. Abi jaunie valdes locekļi ir Tolmets daļu īpašnieki un minēti arī laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas miljonāru topā.

Saistītie raksti

Valdē ir arī  Āris Ozoliņš un Jānis Vecbaštiks. Izbeigta arī Jurija Solovjova prokūra. Db jau rakstīja, ka 22. janvārī reģistrētas izmaiņas LSEZ SIA Terrabalt pamatkapitālā. Tas pieaudzis no 205,6 tūkstošiem latu līdz 705 tūkstošiem latu, kas varētu liecināt, ka sabiedrība tiek pārdota.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma