Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA DG Termināls pasludināta tiesiskā aizsardzība, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Liepājas tiesa apmierinājusi LSEZ SIA DG Termināls tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu. Uzņēmumam doti divi gadi, lai īstenotu tiesiskās aizsardzības procesa plānu un atjaunotu maksātspēju.

Tiesa DG Termināla tiesiskās aizsardzības procesa lietu ierosināja šā gada 18.maijā. Galvenais iemesls, kāpēc uzņēmums, kam saimnieciskās darbības rezultāti pērn bijuši labi, lūdzis TAP, ir debitoru parādi, kas savukārt uz laiku uzņēmumam apgrūtinājuši iespēju norēķināties ar kreditoriem, DB skaidroja maksātnespējas administrators Mihails Silins.

LSEZ SIA DG Termināls ir šķidro kravu operators Liepājas ostā. 2011.gadā tā apgrozījums bija 3,79 milj. latu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, uzņēmuma peļņa pieaugusi pat trīs reizes – līdz 421,7 tūkstošiem latu. Šā gada astoņos mēnešos tas pārkrāvis 182 tūkstošus tonnu, kas ir tikai 74,1% no pērnā gada līdzīga perioda apjoma.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra