Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Liepājas ostas uzņēmums DG Termināls saņem tiesisko aizsardzību

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA DG Termināls pasludināta tiesiskā aizsardzība, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Liepājas tiesa apmierinājusi LSEZ SIA DG Termināls tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu. Uzņēmumam doti divi gadi, lai īstenotu tiesiskās aizsardzības procesa plānu un atjaunotu maksātspēju.

Saistītie raksti

Tiesa DG Termināla tiesiskās aizsardzības procesa lietu ierosināja šā gada 18.maijā. Galvenais iemesls, kāpēc uzņēmums, kam saimnieciskās darbības rezultāti pērn bijuši labi, lūdzis TAP, ir debitoru parādi, kas savukārt uz laiku uzņēmumam apgrūtinājuši iespēju norēķināties ar kreditoriem, DB skaidroja maksātnespējas administrators Mihails Silins.

LSEZ SIA DG Termināls ir šķidro kravu operators Liepājas ostā. 2011.gadā tā apgrozījums bija 3,79 milj. latu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, uzņēmuma peļņa pieaugusi pat trīs reizes – līdz 421,7 tūkstošiem latu. Šā gada astoņos mēnešos tas pārkrāvis 182 tūkstošus tonnu, kas ir tikai 74,1% no pērnā gada līdzīga perioda apjoma.

Komentāri

Reklāma