Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Liepājas ostu par 22 miljoniem latu padziļinās Dredging International N.V.

Liepājas ostas padziļināšana izmaksās vairāk nekā 22 milj. Ls, paredzēts līgumu ar konkursa uzvarētāju noslēgt mēneša laikā.

Par to Db.lv informēja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvaldes Sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe. Pārvaldes iepirkumu komisija izvērtējusi pretendentu piedāvājumus Liepājas SEZ pārvaldes atklātajam konkursam Brīvostas akvatorija, priekšostas akvatorija un kuģu kanālu rekonstrukcija Liepājas ostā. Pamatojoties uz pretendentu iesniegto finanšu piedāvājumu un kvalifikācijas vērtēšanas rezultātiem, iepirkumu komisija izvēlējās piedāvājumu par viszemāko cenu un nolēma piešķirt tiesības slēgt iepirkuma līgumu – uzņēmumam Dredging International N.V. (piedāvājuma cena bez pievienotā vērtības nodokļa LVL 22.4 milj. Ls). Plānots, ka līgumu ar konkursa uzvarētāju Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde parakstīs mēneša laikā. Būvdarbu izpildes termiņš ir 2012. gada 31. jūlijs.

Saistītie raksti

Konkursa noteiktajā kārtībā savus piedāvājumus iesniedza 5 pretendenti: Boskalis International bv; Rohde Nielsen A/S; Josef Möbius Bau – Aktiengesellschaft; Van Oord Dredging and Marine Contractors un Dredging International N.V.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma