Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Liepājas sabiedriskajā transportā ieviesīs līgumsodu

Sods par braukšanu bez biļetes Liepājā nķamgad varēs sasniegt 10 latus, ziņo pašvaldības aģentūra Liepājas sabiedriskais transports.

No 2013. gada 1. janvāra Liepājā stāsies spēkā jaunie noteikumi, kas paredz, ka bezbiļetniekiem turpmāk tiks piemērots nevis administratīvais sods, bet līgumsods, kura apmērs Liepājā varēs sasniegt pat 10 latus.

Saistītie raksti

Turpmāk, braucot bez biļetes Liepājas sabiedriskajā transportā, sods būs noteikts trīs lati ar nosacījumu, ka bezbiļetnieks to samaksā kontrolierim pārkāpuma konstatēšanas vietā. Ja bezbiļetnieks kāda iemesla dēļ sodu uzreiz samaksāt nevarēs, kontrolieri izrakstīs rēķinu 10 latu apmērā, kas būs jāsamaksā viena mēneša laikā no izrakstīšanas brīža. Līgumsoda savlaicīgas nesamaksāšanas gadījumā aģentūra pret bezbiļetniekiem varēs vērsties tiesā.
Pēc pašvaldības aģentūras Liepājas sabiedriskais transports datiem, šā gada deviņos mēnešos kopumā sabiedriskajā transportā ir pieķerti 7006 pasažieri, kuri ir braukuši bez biļetes.
Db.lv rakstīja, ka septembrī spēkā stājās Ministru kabineta noteikumi, kas paredz tiesības pārvadātājam piemērot pasažierim līgumsodu par sabiedriskā transporta pakalpojumu izmantošanu bez samaksas vai braukšanai derīgas biļetes. Rīgā sods var sasniegt pat 40 latu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma