Dienas Bizness

 • 22 trešdiena,
  februāris

  Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Liepāju virzīs uz elektromobilitāti  

Tā saukto zaļo tehnoloģiju atbalstītāji, Liepājas transporta uzņēmumu un pašvaldības pārstāvji 18. jūlijā tiksies Kurzemes Biznesa inkubatorā, lai iepazītos ar elektromobilitātes iespējām un attīstību Latvijā.

Apspriedes dalībniekiem tiks dota iespēja izmēģināt jauno elektroautomašīnu Opel Ampera, kā arī doties izmēģinājuma braucienā pa Liepājas promenādi ar Blue Shock Bike elektroriteņiem. Pasākuma mērķis sniegt informāciju par elektrotransportlīdzekļiem, rosināt ilgtspējīgu sabiedrības domāšanu, kā arī veicināt Liepājas virzību uz tādas pilsētas statusu, kurā elektromobilitāte ieņem nozīmīgu vietu iedzīvotāju ikdienas pārvietošanās paradumos.

Eksperti no Zaļo tehnoloģiju klastera, NK konsultāciju biroja, SIA Blue Shock Taxi un SIA Auto Blitz runās par elektromobilitātes nozari, videi draudzīgajām tehnoloģijām pārvietošanās sektorā, to nozīmīgumu, perspektīvām un iespējamajiem nākotnes ieguvumiem.

SIA Blue Shock Taxi pārstāvji iepazīstinās ar jauno elektroriteņu projektu Blue Shock Bike, savukārt Auto Blitz pārstāvis Ģirts Zemītis iepazīstinās ar jauno Opel Ampera elektroautomašīnu.

Pasākums tiek rīkots ar Zaļās enerģijas un vides tehnoloģiju klastera atbalstu. Klasteris šobrīd apvieno jau 60 Latvijas zaļos uzņēmumus tādās jomās kā elektromobilitāte, atjaunojamā enerģija un energoefektivitāte.

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma