Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Lietuvā plāno būvēt dziļūdens ostu  2

Lietuvā taps jauna dziļūdens osta - iespējams, blakus Klaipēdai vai Būtiņģei, ziņo Baltic Course, atsaucoties uz Lietuvas satiksmes ministru Eligiju Masjuli.

Pašreiz ar Eiropas Savienības finansējumu tiek veikta projekta priekšizpēte, kas noslēgsies līdz gada beigām, ietverot ieteikumus par potenciālajām ostas attīstības vietām. Līdz 2011. gada 1. jūlijam Lietuvas Ministru Kabinets plāno pieņemt rezolūciju par ostas celtniecību.

Saistītie raksti

Lietuvā ir tikai viena jūras osta - Klaipēdā, kuras attīstību ierobežo pilsēta. Savukārt starp Klaipēdu un Būtiņģes naftas termināli atrodas Palangas kūrortzona. Lietuvieši iepriekš izrādījuši interesi arī par kādreizējās Papes ostas iespējamo attīstību, kas atrodas Latvijas pusē netālu no Būtiņģes. DB jau rakstīja, ka Lietuva plāno rekonstruēt šoseju no Klaipēdas līdz Latvijas robežai (Būtiņģei), pagarinot ātrgaitas šoseju Kauņa - Klaipēda.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma