Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Lietuvas lidostās apkalpoto pasažieru skaits audzis par 20%

Lietuvas lidostās apkalpoto pasažieru skaits šā gada augustā, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo mēnesi, ir palielinājies par 20,2%. Savukārt visu veidu transporta pasažieru plūsma kopumā Lietuvā šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar analoģisku periodu 2011. gadā, ir sarukusi par 0,4%, liecina Lietuvas Statistikas biroja dati.

Kopumā pirmajos astoņos mēnešos Lietuvas lidostas apkalpojušas 2,2 miljonus pasažieru, kas ir 22,5% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika posmu. Populārākie galamērķi no Lietuvas lidostām ir Lielbritānija, uz kuru devušies 23% no kopējā izlidojošo pasažieru skaita, Vācija (11%), Latvija (6,9%), Īrija (6%) un Dānija (5,9%).

Saistītie raksti

Kā liecina lidostas Rīga statistika, šā gada pirmajos astoņos mēnešos tika apkalpoti 3,253 miljoni pasažieru, savukārt augustā tika apkalpoti 497 tūkst. pasažieru iepretim 548 tūkst. apkalpotiem pasažieriem pērnā gada attiecīgājā mēnesī.

Šā gada otrajā ceturksnī ar visu veidu transportu Lietuvā kopumā ceļojuši 99,8 miljoni pasažieru. Tādā pašā laika posmā pērn pasažieru skaits bija 100,23 miljoni.

Lielākā daļa jeb 98% no kopējā pasažieru skaita Lietuvā saskaņā ar statitikas datiem izmantojuši autoceļu transportu, 1,3% - dzelzceļa pasažieru pārvadājumus, 0,4% - iekšzemes ūdenstransporta pārvadājumus, 0,2% - gaisa satiksmi, bet 0,1% - jūras transportu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  10

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma