Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Lufthansa tehniskās apkopes centru veidos Rīgā, nevis Tallinā  9

Pērn Lufthansa uzņēmums Lufthansa Technik apmeklēja Tallinu ar mērķi tur veidot Baltijas valstu gaisa kuģu tehniskās apkopes, remonta un kapitālremonta centru, tomēr tagad vācieši izšķīrušies par labu Latvijai, kompānijas filiāli reģistrējot Rīgā, vēsta Dienas Bizness.

Lufthansa Bombardier Aviation Services filiāle ar 1,3 milj. eiro pamatkapitālu reģistrēta Rīgā. Lufthansa Bombardier Aviation Services (LBAS) pārstāvji DB atzina, ka jaunā tehniskās apkopes stacija Rīgā tiks atklāta šovasar, visticamāk, līdz augusta vidum. No Latvijas puses projektā iesaistījies Baltijas Biznesa aviācijas centrs (BBAC)/ SIA FBO Rīga.

LBAS ir Lufthansa Technik un kanādiešu uzņēmuma Bombardier 1997. gadā izveidota meitaskompānija, kuras bāzes atrašanās vieta ir Berlīnē, Šēnfeldas lidostā, bet filiāles atrodas Šveicē un ASV. Uzņēmums īpaši specializējies VIP, kā arī valdības lidmašīnu apkalpošanā.

DB jau rakstīja, ka Īrijas zemo cenu aviosabiedrība Ryanair šopavasar savu pirmo bāzi Centrālajā un Austrumeiropā pēc ilgākas izpētes atklāja Kauņā nevis Rīgā, jo Kauņa šim mērķim esot bijusi vispiemērotākā ar labo infrastruktūru un pasažieru skaita pieaugumu. Tomēr arī no idejas par bāzes izvietošanu Rīgā Ryanair neesot pilnībā atteicies.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma