Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Lux Ekpress sāk darbību Vācijas tirgū

Baltijas pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express Group uzsācis darbību Vācijas tirgū, atklājot jaunu starptautisko maršrutu Varšava - Berlīne. Vienlaikus uzņēmums atvēris pirmo klientu apkalpošanas ofisu Polijā, Varšavā.

No 1. jūnija grupas jaunajā maršrutā divas reizes dienā kursēs uz jauniešu mērķauditoriju orientētie zemo cenu zīmola Simple Express autobusi.

Saistītie raksti

Scania autobusi šajā maršrutā varēs uzņemt līdz 60 pasažieriem un tajā būs pieejami ierastie pakalpojumi – Wi-Fi tīks, uzkodas. un dzērieni, kā arī jauninājumu – individuāls multimediju izklaides centrs.

Lux Express Group ir starptautisks pasažieru pārvadājumu uzņēmums, kas darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā. Lux Express Group nodrošina biznesa klases ceļošanas pakalpojumus ar Lux Express zīmola autobusiem, kā arī ceļošanu par zemākām cenām ar autobusu līniju Simple Express.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma