Dienas Bizness

 • 26 svētdiena,
  marts

  Eiženija, Ženija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0805

Ekonomika

Mainās autopārvadātājs divos maršrutos Rīga - Bauska

Autopārvadājumu uzņēmums SIA Juga - Trans paziņojis par pasažieru pārvadājumu pārtraukšanu Bauskas virzienā no Rīgas un atpakaļ. Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta kustību divos maršrutos Rīga - Bauska atļauja veikt pārvadājumus izsniegta SIA Aips, Db.lv informēja Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Valsts SIA Autotransporta direkcija valdes loceklis, Sabiedriskā transporta daļas vadītājs Andrians Ļublins informē, ka direkcija izsniedza atļaujas pasažieru pārvadājumu uzņēmumam SIA Aips ar 2006.gada 1.novembri veikt pārvadājumus maršruta nr.7482 Rīga - Emburga - Mežotne - Bauska četros reisos.

Ar pirmdienu, š.g. 13.novembri, tiks atjaunoti pasažieru pārvadājumi maršruta nr.7483 Rīga - Iecava - Strēlnieks - Bauska reisos plkst. 9.20 no Rīgas starptautiskās autoostas (SAO) un plkst. 7.05 un plkst. 15.15 no Bauskas autoostas (AO), kā arī atjaunoti pārvadājumi maršruta nr.7482 Rīga - Emburga - Mežotne - Bauska reisā plkst.17.40 no Rīgas SAO.

SIA Aips informēs iedzīvotājus par pasažieru pārvadājumu atjaunošanu šajos maršrutos. Tuvāku informāciju par reisiem var iegūt Rīgas SAO, Bauskas AO un uzziņu dienestos.

Maršruti tiek apkalpoti ar 16 vietu autobusiem. Reisu laiki galvenokārt saglabāti tādi paši, kādi bija pārvadātājam SIA Juga - Trans (izņemot vienu reisu, kurš pēc š.g. 13.novembra no Rīgas SAO aties plkst. 15.20, nevis plkst.15.00).


Komentāri

Reklāma