Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Medva atvērusi sīko kravu terminālu  1

Lietuvas ekspedīcijas pakalpojumu sabiedrība Medva, kas otro gadu strādā arī Latvijā, ir paplašinājusi darbību un Viļņā atvērusi sīko kravu terminālu. Plānots, ka šajā gadā terminālī tiks sašķiroti un nosūtīti 11-13 tūkstoši kravu. 

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, Aukštuju Paņerju rajonā, atvērto terminālu administrēs speciāli nodibināts uzņēmums Medva Logistics. Abas sabiedrības - Medva un Medva Logistics - strādās ar kopīgu preču zīmi Medva Cargo Servises.

"Medva Logistics sniegs sīko (salikto) kravu nogādāšanas, īslaicīgas uzglabāšanas, kravu šķirošanas, svēršanas un iepakošanas pakalpojumus. Tāpat veiks muitas starpnieka darbību, kā arī ceram, ka nākotnē pārvaldīs muitas noliktavu," informēja Medva Logistics direktors Andrjus Staļoraitis.

Pagājušajā gadā Medva Latvijā sniedza pakalpojumus par 2,02 milj. LVL (10 milj. LTL). Tas ir par ceturtdaļu vairāk, nekā 2005. gadā, kad apgrozījums Latvijā sasniedza 1,6 milj. LVL (8 milj. LTL). Latvijā organizētie kravu pārvadājumi pērn veidoja 20 procentus no visiem Medvas ieņēmumiem.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Vienošanās par dzelzceļa Rail Baltica projekta finansēšanas un izpildes nosacījumu līgumu ir panākta un šodien trijās Baltijas valstu galvaspilsētās tas tiek parakstīts, šodien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē paziņoja Baltijas valstu...

Reklāma