Pretrunīgi vērtētais Šveices advokāts Rudolfs Meroni pauž aizdomas, ka pret viņu sākta nomelnojoša kampaņa, lai tiesa izlemtu par Aivara Lemberga arestētās mantas pārvaldītāja maiņu.

Rudolfs Meroni jau piecus gadus ir par labu valstij arestētās, Aivara Lembergam slēpti piederošās mantas pārvaldītājs. Tieši ar Lemberga un viņa sabiedroto interesēm iespaidot Rīgas apgabaltiesu, lai tā izlemtu par arestētās mantas pārvaldītāju maiņu Rudolfs Meroni saista pret viņu vērstos melu kampaņu, teikts izplatītajā paziņojumā medijiem. Proti,  viņš par melīgiem nodēvēja Latvijas medijos izskanējušo informāciju par to, ka it kā pret R. Meroni celta apsūdzība saistībā Dītera Bēringa lietu.

R. Meroni apgalvo, ka Šveices tiesībsargājošās iestādes nav cēlušas apsūdzību. «Šveices laikrakstā Neue Zurcher Zeitung ne ar vienu vārdu nav teikts, ka Rudolfs Meroni vai kāds cits Bēringa lietā ir apsūdzēts. Neue Zurcher Zeitung ir tikai informējis, ka Bēringa lieta, kurā Rudolfs Meroni bija liecinieks, pēc astoņus gadus ilgas izmeklēšanas, pagaidām ir bez rezultāta, un ka tiek cerēts, ka varbūt pēc izmeklēšanas beigām kāds varētu tiks apsūdzēts,» norādīt paziņojumā.

R. Meroni piebilst, ka nekad nav bijis saistīts ar Bēringa vadīto aktīvu pārvaldīšanu un ieguldījumiem, kad tie tika veikti. «Es kā advokāts tikai mēģināju palīdzēt glābt investoru naudu, kura bija ieguldīta Bēringa fondos,» tā R.Meroni.

Advokāts izplatītos melus skaidro tikai un vienīgi kā apzināti pret viņu vērstu melīgu PR kampaņu, lai iespaidotu Rīgas apgabaltiesu un panāktu, ka tā atceļ viņam deleģētās tiesības pārvaldīt par labu Latvijas valstij arestētos, Lembergam slēpti piederošos īpašumos un vērstos pret mani, kā liecinieku.

To apliecina arī tiesājamā Lemberga «rokaspuiša» Anša Sarmuļa advokāta Jāņa Rozenberga, pirmdien Rīgas apgabaltiesai izteiktais lūgums, vērsties Šveices tiesībsargājošās iestādēs, lai tiesa izlemtu, vai Rudolfs Meroni aizvien var pārvaldīt arestēto Lemberga mantu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra