Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Migla rada haosu Hītrovas lidostā  1

Dēļ nepieredzēti biezās miglas Lielbritānijā ceturdien slēgti daudzi reisi Lielbritānijas lidostās. Līdz ar to simtiem cilvēku nākas mainīt savus plānus, ziņo independent.com.

Sakarā ar biezo miglu kopš vakardienas, 21. decembra, Londonas Hītrovas lidostā ir atcelti kopumā jau ap 340 iekšzemes un Eiropas reisu. Šodien miglas dēļ reisu plūsma tika traucēta arī Getvikas lidostā. Reiss no Londonas uz Rīgu miglas dēļ šodien kavējās par 50 minūtēm, tomēr atcelts netika. British Airways iesaka visiem pasažieriem, it īpaši, ja ir paredzēts lidojums ar pārsēšanos un/vai lidostas maiņu Londonā tuvākajās dienās, pārliecināties par sava reisa statusu British Airways mājas lapā ba.com.

Miglas dēļ šodien ir atcelti visi Lielbritānijas iekšzemes reisi uz un no Hītrovas, kā arī daudzi Eiropas reisi, ieskaitot reisus uz Parīzi un Briseli.

Metereologi ziņo, ka migla virs dienvidaustrumu Anglijas var saglabāties vēl vismaz nākošās 48 stundas un var ietekmēt arī Getvikas lidostas darbu. Pasažieri, kuru reiss miglas dēļ ir atcelts, var savu lidojumu pārplānot, pārceļot uz vēlāku laiku, izvēloties citu maršrutu, vai arī saņemt pilnu aviobiļetes kompensāciju.

Tiek pardzēts, ka biezā migla Lielbritānijā būs līdz brīvdienām. Vairāk nekā divi miljoni cilvēki plāno doties uz ārzemēm Ziemassvētkos, izmantojot Lielbritānjas lidostas.


Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma