Krievijas Transporta ministrs Igors Levitins šodien ieradās savā divu dienu vizītē Rīgā, kuras laikā tiksies ar Latvijas satiksmes ministru Uldi Auguli un ekonomikas ministru Arti Kamparu.

«Abām valstīm šobrīd ir līdzīgs viedoklis par vienu – nav iespējams palielināt preču apgrozījumu tikai caur Latvijas ostām,» teica U.Augulis.

Rīt I.Levitins tiksies ar Latvijas satiksmes ministru, lai pārrunātu vilcienu kustības projektu Rīga – Maskava un abu valstu turpmāko sadarbību transporta, tai skaitā arī dzelzceļa, infrastruktūras uzlabošanā.

Ceturtdien paredzēta arī I.Levitina tikšanās ar Latvijas ekonomikas ministru. Abu valstu pārstāvji ir Latvijas un Krievijas starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāji. Komisija lems par abu kaimiņvalstu ekonomisku un zinātnisku sadarbību, kā arī kopīgiem attīstības plāniem humanitārā un kultūras sfērā. Ceturtdien I.Levitins un A.Kampars pārrunās sagatavošanās jautājumus pirmajai abu valstu komisijas sēdei, raksta Krievijas ziņu aģentūra Itar-Trass.

«Latvijas-Krievijas valdību komisijas mērķtiecīgs darbs veicināja daudzu starpvalstu līgumu parakstīšanu, kamēr Latvijas prezidents viesojās Krievijā pagājušā gada decembrī. Nākamās komisijas līdzpriekšsēdētāju tikšanās laikā Rīgā mēs plānojam vienoties par prioritātēm šīs komisijas turpmākajā darbā,» skaidro A.Kampars.

Starpvaldību tikšanās piedalīsies arī Aleksandrs Vesņakovs, Krievijas vēstinieks Latvijā un Pjotrs Avens, Krievijas – Latvijas biznesa koncila vadītājs.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra