75 gadu vecumā miris degvielas tirgotāja Lukoil Baltija R padomes priekšsēdētāja vietnieks Haims Kogans, pirmdien ziņo Latvijas Radio.

Lursoft informācija liecina, ka Kogans Lukoil Baltija R padomes priekšsēdētāja amatā darbojās kopš 2005.novembra. Pirms tam viņš bija Lukoil Baltija R padomes loceklis, bet vēl iepriekš - kompānijas valdes priekšsēdētājs.
Tāpat Kogans līdz šim darbojās uzņēmumā VARS.

Lukoil Baltija R ir viens no lielākajiem degvielas tirgotājiem Latvijā. Pēc kompānijā sniegtajiem operatīvajiem datiem, Lukoil Baltija R 2010.gadā strādāja ar 183,643 miljonu latu apgrozījumu un guva 1,1 miljona latu peļņu. Pēc aģentūras BNS aprēķiniem, Lukoil Baltija R apgrozījums pērn pieaudzis par 87,5%, bet peļņa kāpusi 2,6 reizes.

Pagājušajā gadā Lukoil Baltija R kopumā realizēja 371,9 tūkstošus tonnu degvielas, kas ir par 79,3% vairāk nekā 2009.gadā.
Lukoil Baltija R Komercreģistrā reģistrēts 1993.gada jūnijā. Degvielas mazumtirgotāja pamatkapitāls ir 1,829 miljoni latu, un tā vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums Lukoil Europe Holdings B.V. Private Limited Liability Company.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra