Dienas Bizness

 • 20 pirmdiena,
  februāris

  Vitauts, Smuidra, Smuidris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8572

  USD: 1.0650

Ražošana

Miris Lukoil Baltija R padomes priekšsēdētāja vietnieks Kogans

75 gadu vecumā miris degvielas tirgotāja Lukoil Baltija R padomes priekšsēdētāja vietnieks Haims Kogans, pirmdien ziņo Latvijas Radio.

Lursoft informācija liecina, ka Kogans Lukoil Baltija R padomes priekšsēdētāja amatā darbojās kopš 2005.novembra. Pirms tam viņš bija Lukoil Baltija R padomes loceklis, bet vēl iepriekš - kompānijas valdes priekšsēdētājs.
Tāpat Kogans līdz šim darbojās uzņēmumā VARS.

Lukoil Baltija R ir viens no lielākajiem degvielas tirgotājiem Latvijā. Pēc kompānijā sniegtajiem operatīvajiem datiem, Lukoil Baltija R 2010.gadā strādāja ar 183,643 miljonu latu apgrozījumu un guva 1,1 miljona latu peļņu. Pēc aģentūras BNS aprēķiniem, Lukoil Baltija R apgrozījums pērn pieaudzis par 87,5%, bet peļņa kāpusi 2,6 reizes.

Pagājušajā gadā Lukoil Baltija R kopumā realizēja 371,9 tūkstošus tonnu degvielas, kas ir par 79,3% vairāk nekā 2009.gadā.
Lukoil Baltija R Komercreģistrā reģistrēts 1993.gada jūnijā. Degvielas mazumtirgotāja pamatkapitāls ir 1,829 miljoni latu, un tā vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums Lukoil Europe Holdings B.V. Private Limited Liability Company.

Saistītie raksti

Reklāma