Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Mūrniece pieprasa VP skaidrojumu par BMW motociklu iepirkumu  1

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) Valsts policijai (VP) ir pieprasījusi sniegt informāciju par 300 tūkst. Ls vērto 16 policijas motociklu iepirkumu, DB apstiprināja L. Mūrniece.

Savukārt telegraf atgādina, ka vēl salīdzinoši nesen L. Mūrniecei bija sarūgtināta, kad VP tās priekšteči bija izvēlējušies Hyundai automašīnas, iespējams, par augstāku cenu. Tad jautājumā – kas noslēdzis līgumu, L. Mūrniece atbildēja, ka tas darīts laikā, kad iekšlietu ministra pienākumus pildīja Dzintars Jaundžeikars.

Savukārt šobrīd Dz. Jaundžeikars pieļauj, ka VP iepirkuma motocikla izmaksas varētu būt pārspīlētas.

«Ir grūti pateikt, jo neesmu redzējis dokumentus. Bet kā persona, kas nodarbojas ar motorsportu, varu teikt, ka cena ir augsta,» teica Saeimas deputāts, vienlaikus atzīmējot, ka īpaši šobrīd, kad Latvijas sabiedrība saskaras dažādām grūtībām, varētu priekšroku dod labākai cenai.  

«Es domāju, ka par šo naudu, varētu nopirkt gandrīz divas reizes vairāk motociklu,» pieļāvis Dz. Jaundžeikars.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma