Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Mūrniece pieprasa VP skaidrojumu par BMW motociklu iepirkumu  1

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) Valsts policijai (VP) ir pieprasījusi sniegt informāciju par 300 tūkst. Ls vērto 16 policijas motociklu iepirkumu, DB apstiprināja L. Mūrniece.

Savukārt telegraf atgādina, ka vēl salīdzinoši nesen L. Mūrniecei bija sarūgtināta, kad VP tās priekšteči bija izvēlējušies Hyundai automašīnas, iespējams, par augstāku cenu. Tad jautājumā – kas noslēdzis līgumu, L. Mūrniece atbildēja, ka tas darīts laikā, kad iekšlietu ministra pienākumus pildīja Dzintars Jaundžeikars.

Savukārt šobrīd Dz. Jaundžeikars pieļauj, ka VP iepirkuma motocikla izmaksas varētu būt pārspīlētas.

«Ir grūti pateikt, jo neesmu redzējis dokumentus. Bet kā persona, kas nodarbojas ar motorsportu, varu teikt, ka cena ir augsta,» teica Saeimas deputāts, vienlaikus atzīmējot, ka īpaši šobrīd, kad Latvijas sabiedrība saskaras dažādām grūtībām, varētu priekšroku dod labākai cenai.  

«Es domāju, ka par šo naudu, varētu nopirkt gandrīz divas reizes vairāk motociklu,» pieļāvis Dz. Jaundžeikars.

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma