Dienas Bizness

 • 8 ceturtdiena,
  decembris

  Gunārs, Vladimirs, Gunis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8510

  USD: 1.0730

Ražošana

Mūrniece uzdod noskaidrot policijas izmantošanu pēc bruņotas ielaušanās Ventbunkerā  3

Ne iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei (JL), ne Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam nav atbildes uz jautājumu, kas otrdienas agrā pēcpusdienā notika Ventspilī, kad notika bruņota ielaušanās uzņēmuma Ventbunkurs birojā, un kāpēc tajā piedalījās policija.

L.Mūrniece norādīja, ka, šodien pēcpusdienā, kad tika saņemtas ziņas par ielaušanos, uz Ventspili nosūtīti Valsts policijas Iekšējā drošības biroja pārstāvji, lai noskaidrotu, kas ir noticis, kas pieņēmis lēmumus un kāpēc tur piedalījusies policija. Tāpat L.Mūrniece esot lūgusi Drošības policiju noskaidrot situāciju un sniegt viņai ziņojumu. Ministre uzskata, ka “policijai nebūtu jāiejaucas kādu konkrētu grupējumu ekonomisko strīdu risināšanā”.

Pagaidām nav arī skaidrs, vai Kurzemes reģiona Valsts policijas nodaļai bija tiesības pašiem pieņemt lēmumu par šādu policijas līdzdalību bruņotā uzņēmuma biroja ieņemšanā. L.Mūrniece uzskata, ka šādas darbības būtu jāsaskaņo ar Valsts policijas vadību.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas...

Reklāma