Dienas Bizness

 • 6 otrdiena,
  decembris

  Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8421

  USD: 1.0734

Ražošana

Naftas padevi uz Ventspili atjaunos šovakar  1

Baltkrievija negaidīti atcēlusi aizliegumu tehnisku problēmu dēļ izmantot tās teritoriju šķērsojošo cauruļvadu Uņeča – Ventspils, kas pieder Krievijas kompānijai Transņeftjeprodukt.

Baltkrievija piegādes atjaunos no 23. jūlija plkst. 23.00, vēsta rus.db.lv, atsaucoties uz Krievijas Ārkārtējo situāciju ministrijas preses sekretāru Vitāliju Novicki. Viņš pavēstījis, ka piegādes tiks atjaunotas ar minimālu spiedienu. Šobrīd tur notiekot remontdarbi un nav iespējams atjaunot piegādes pilnā apjomā.

Ministrija apgalvo, ka mainījusi savu lēmumu, jo Krievijas kompānija ievērojami paātrinājusi cauruļvada remontdarbus. Tajā pašā laikā Krievijas valdība jau paziņojusi, ka vienojusies ar Baltkrievijas valdību par cauruļvada nodošanu ekspluatācijā no 5. augusta pēc darbu pabeigšanas.

Jau ziņots, ka Latvija ir ieinteresēta pēc iespējas ātrāk atjaunot cauruļvada Uņeča - Ventspils darbību, iepriekš telefonsarunā Krievijas medijiem norādījis Latvijas ekonomikas ministrs Artis Kampars. Arī cauruļvada īpašniece, Krievijas kompānija Transņeftjeprodukt norādījusi, ka cer uz Baltkrievijas atļauju atjaunot cauruļvada ekspluatāciju.

Latvija caur šo cauruļvadu gadā pārsūknēja ap 10 milj. t naftas produktu.

Jaunākās ziņas kategorijā

BAA Training sadarbībā ar SmartLynx Airlines atklāj jaunu Pilotu mācību programmu

BAA Training sadarbībā ar SmartLynx Airlines atklāj jaunu Pilotu mācību programmu

Eiropas standarta aviācijas mācību centrs BAA Training ir uzsācis partnerību ar aviokompāniju SmartLynx Airlines, lai ieviestu jaunu Pilotu kadetu programmu, informē centra pārstāvji. Piecu gadu līgums paredz, ka aviokompānija nodrošinās...

Reklāma