Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Nedaudz pieaugšot autoceļu uzturēšanas līmenis

Šīs ziemas periodam par 3,37 miljoniem latu pieaudzis plānotais finansējums valsts autoceļu uzturēšanai, līdz ar to nedaudz pieaugšot autoceļu uzturēšanas līmenis, šodien, ziņo laikraksts Dienas bizness.

Valsts autoceļu uzturēšanai 2007./2008. gada ziemas sezonā kopumā plānoti finanšu līdzekļi 22,7 milj. latu, tai skaitā ziemas dienesta darbiem - 18,6 milj. latu. Pēc Saulkrastu apvedceļa būvniecības pabeigšanas par 19,1 km pieaugs uzturamo valsts galveno autoceļu kopgarums. Par 63,8 km paredzēts palielināt A klases uzturēšanu valsts galvenos autoceļos. Paredzēts palielināt A1 klases uzturēšanu par 83,5 km valsts 1.šķiras autoceļos un par 27,8 km 2. šķiras autoceļos ar lielu satiksmes intensitāti, ziņo Dienas bizness.

Visu rakstu lasiet šodien, 14.novembrī, laikrakstā Dienas bizness. Laikraksta abonenti rakstu var lasīt, klikšķinot šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma