Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Nedaudz pieaugšot autoceļu uzturēšanas līmenis

Šīs ziemas periodam par 3,37 miljoniem latu pieaudzis plānotais finansējums valsts autoceļu uzturēšanai, līdz ar to nedaudz pieaugšot autoceļu uzturēšanas līmenis, šodien, ziņo laikraksts Dienas bizness.

Valsts autoceļu uzturēšanai 2007./2008. gada ziemas sezonā kopumā plānoti finanšu līdzekļi 22,7 milj. latu, tai skaitā ziemas dienesta darbiem - 18,6 milj. latu. Pēc Saulkrastu apvedceļa būvniecības pabeigšanas par 19,1 km pieaugs uzturamo valsts galveno autoceļu kopgarums. Par 63,8 km paredzēts palielināt A klases uzturēšanu valsts galvenos autoceļos. Paredzēts palielināt A1 klases uzturēšanu par 83,5 km valsts 1.šķiras autoceļos un par 27,8 km 2. šķiras autoceļos ar lielu satiksmes intensitāti, ziņo Dienas bizness.

Visu rakstu lasiet šodien, 14.novembrī, laikrakstā Dienas bizness. Laikraksta abonenti rakstu var lasīt, klikšķinot šeit.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma