Arī otrreiz izsludinātais Rīgas satiksmes iepirkumu konkurss par maršruta mikroautobusu pārvadājumiem galvaspilsētā jau sastapies ar grūtībām.

Pašvaldības uzņēmums SIA Rīgas satiksme šā gada augusta beigās vairāk nekā pēc pusgada atkal izsludināja iepirkumu konkursu par pasažieru pārvadājumiem paaugstināta servisa maršruta tīklā. Tas nozīmē, ka pašreizējie maršruta taksometru pasažieru pārvadātāji tiks piesaistīti kā apakšuzņēmēji. Tomēr arī šoreiz viss nenorit tik gludi kā plānots.

Uzņēmums SIA VAS-SV iesniedza sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) saistībā ar to, ka tam nav sniegta savlaicīgi pieprasītā informācija. Uzņēmuma pārstāvis Guntis Šķerbergs norāda, ka iebildumi neesot par pašu iepirkuma dokumentu, jo uzņēmumam bija radušies jautājumi saistībā ar maršrutiem, e-talona ieviešanu u. c.

SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis DB gan norāda, ka sūdzība nav pamatota. Ja iepirkumu komisija saņēmusi informācijas pieprasījumu no kādas ieinteresētas personas, tā likumā noteiktajā kārtībā nosūta atbildes visiem, kas izņēmuši konkursa nolikumu.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra