Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Nepaaugstina cenas pasažieru pārvadājumiem mikroautobusos

Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija šodien neizskatīja paaugstināta servisa mikroautobusu uzņēmumu lūgumu palielināt maksu par vienu braucienu un atlika jautājuma izskatīšanu līdz brīdim, kamēr saņems pārliecinošu argumentāciju.

Komisijai neesot bijusi skaidra pārvadātāju cenu politika un veidošana, piemēram, kāpēc dažos maršrutos tarifs tiek palielināts par pieciem santīmiem, bet citos – par desmit santīmiem. Turklāt pašvaldība regulāri saņemot sūdzības par mirkoautobusu uzņēmumu pakalpojumu kvalitāti.

Šobrīd lielākajā daļā maršrutu cena ir 50 santīmi, pārvadātāji vēlējās to paaugstināt līdz 55 santīmiem par vienu braucienu, arī tajos maršrutos, kuros brauciena maksa līdz šim bija 45 santīmi.

Licencēšanas komisija pagājušā gada decembrī jau izskatīja vairāku uzņēmumu, kuri veic pasažieru maksas pārvadājumus ar mikroautobusiem, lūgumus paaugstināt biļešu cenas. Toreiz komisija noraidīja šos lūgumus, jo nebija ievērotas visas normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma