Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija šodien neizskatīja paaugstināta servisa mikroautobusu uzņēmumu lūgumu palielināt maksu par vienu braucienu un atlika jautājuma izskatīšanu līdz brīdim, kamēr saņems pārliecinošu argumentāciju.

Komisijai neesot bijusi skaidra pārvadātāju cenu politika un veidošana, piemēram, kāpēc dažos maršrutos tarifs tiek palielināts par pieciem santīmiem, bet citos – par desmit santīmiem. Turklāt pašvaldība regulāri saņemot sūdzības par mirkoautobusu uzņēmumu pakalpojumu kvalitāti.

Šobrīd lielākajā daļā maršrutu cena ir 50 santīmi, pārvadātāji vēlējās to paaugstināt līdz 55 santīmiem par vienu braucienu, arī tajos maršrutos, kuros brauciena maksa līdz šim bija 45 santīmi.

Licencēšanas komisija pagājušā gada decembrī jau izskatīja vairāku uzņēmumu, kuri veic pasažieru maksas pārvadājumus ar mikroautobusiem, lūgumus paaugstināt biļešu cenas. Toreiz komisija noraidīja šos lūgumus, jo nebija ievērotas visas normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra