Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Neste un Statoil samazinājuši cenas par 2,5 santīmiem  16

Degvielas tirgotāji Latvija Statoil un Neste Latvija šodien, 17.decembrī samazinājuši degvielas cenas par 2,5 santīmiem, DB apstiprināja uzņēmumu pārstāvji.

Latvija Statoil 1-2-3 automātiskajās DUS viens litrs 95.markas benzīna maksā 0,787 Ls, bet dīzeļdegviela D Fortis –0,799 Ls. Savukārt Statoil pilna servisa DUS litrs 95.markas benzīna maksā 0,799 Ls un Fortis arī 0,799 Ls litrā.

Saistītie raksti

Uzņēmuma pārstāve Margrieta Akments DB norādīja, ka cenas samazinātas sekojot līdzi tirgus tendencēm. Cenas samazinātas visā tīklā.

Neste Latvija DUS 95.markas benzīna cena noslīdējusi līdz 0,787 Ls par litru un tāda pati cena par litru ir arī dīzeļdegvielai, DB pastāstīja uzņēmuma pārstāve Ilze Pērkone. Viņa piebilda, ka cenas samazinājums esot plānota mārketinga aktivitāte un ir kā dāvana klientiem. Šādas degvielas cenas saglabāšoties līdz pat 19.decembrim

Jāatgādina, ka Latvija Statoil pilna servisa degvielas uzpildes stacijās Rīgā 95.markas benzīna cena 14.decembrī pārsniedza 82 santīmu robežu, vienam litram maksājot 0,824 Ls.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma