Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8555

  USD: 1.0533

Ražošana

Nissan laidīs klajā apkārtskata monitoru  2

Nissan Motor Co., Ltd. laidīs klajā pasaulē pirmo apkārtskata monitoru, kas autovadītājam nodrošināšot skatu uz automašīnu un tās apkārtni reālajā laikā “no putna lidojuma”, informēja kompānijas pārstāvji Latvijā.

Japānā apkārtskata monitors vispirms tiks uzstādīts jaunajā Elgrand, un ir paredzēts, ka tas notiks nākamā mēneša beigās. Šī tehnoloģija tiks piedāvāta arī ASV tirgū, kur šajā decembrī apkārtskata monitors tiks uzstādīts visos jaunajos Infiniti EX35.    

Kā Db.lv pastāstīja Nissan pārstāvis Lauri Levo, Nissan patlaban meklē veidus, kā ieviest jauno produktu arī citos tirgos, tai skaitā Baltijas valstīs, taču pagaidām viņš nevarot pateikt, kad tieši šis produkts būs pieejams Latvijas iedzīvotājiem.

Apkārtskata monitora sistēmā ir sintezēts skats uz automašīnu un tās apkārtni no “putna lidojuma”, kas uzņemts, izmantojot četras īpaši plata leņķa (180 grādu) kameras, kuras ir uzstādītas automašīnas priekšpusē, sānos un aizmugurē. "Apkārtskata monitors ir īpaši noderīgs, novietojot automašīnu, jo tas autovadītājam ļauj viegli un precīzi iestūrēt autostāvvietā," skaidro kompānija.  


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma