Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

Nissan laidīs klajā apkārtskata monitoru  2

Nissan Motor Co., Ltd. laidīs klajā pasaulē pirmo apkārtskata monitoru, kas autovadītājam nodrošināšot skatu uz automašīnu un tās apkārtni reālajā laikā “no putna lidojuma”, informēja kompānijas pārstāvji Latvijā.

Japānā apkārtskata monitors vispirms tiks uzstādīts jaunajā Elgrand, un ir paredzēts, ka tas notiks nākamā mēneša beigās. Šī tehnoloģija tiks piedāvāta arī ASV tirgū, kur šajā decembrī apkārtskata monitors tiks uzstādīts visos jaunajos Infiniti EX35.    

Kā Db.lv pastāstīja Nissan pārstāvis Lauri Levo, Nissan patlaban meklē veidus, kā ieviest jauno produktu arī citos tirgos, tai skaitā Baltijas valstīs, taču pagaidām viņš nevarot pateikt, kad tieši šis produkts būs pieejams Latvijas iedzīvotājiem.

Apkārtskata monitora sistēmā ir sintezēts skats uz automašīnu un tās apkārtni no “putna lidojuma”, kas uzņemts, izmantojot četras īpaši plata leņķa (180 grādu) kameras, kuras ir uzstādītas automašīnas priekšpusē, sānos un aizmugurē. "Apkārtskata monitors ir īpaši noderīgs, novietojot automašīnu, jo tas autovadītājam ļauj viegli un precīzi iestūrēt autostāvvietā," skaidro kompānija.  


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu  3

Pirmais jaunais zemās grīdas tramvajs uz Imantu sāks kursēt maija beigās, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis. Viņš informēja, ka pirmais tramvajs ir piegādāts, bet, pirms tas sāk kursēt, tas jāsagatavo un...

В Латвии уже можно застраховать жизнь с Ллойд!

Полис страхования жизни крупнейшей страховой корпорации в мире Ллойд теперь доступен и жителям Латвии В Латвии все большую популярность приобретает страхование жизни. Так мы устроены – заботимся о своих родных, членах семей. Любого...

Reklāma