Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

No 1.decembra samazinās ierobežojumus kravas transporta kustībai rīta stundās  1

Sakarā ar nepieciešamību uzlabot transportlīdzekļu plūsmu Rīgas maģistrālajās ielās un uz tiltiem no 1.decembra tiek samazināts to ielu posmu skaits, kuros kravas transporta kustība ir aizliegta darba dienās no plkst.7.00 līdz plkst.10.00.

Liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta sniegtā informācija. Turpmāk  darba dienās no plkst.7.00 līdz plkst.10.00 un no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 kravas transportlīdzekļu (ar pilnu masu virs 5t) satiksme būs slēgta: uz Akmens tilta abos virzienos, Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.Janvāra ielai, 11.Novembra krastmalā, Eksporta ielas posmā no Muitas ielas līdz Rīgas pasažieru ostai, Uzvaras bulvāra posmā no Akmens tilta līdz Valguma ielai.
Darba dienās  no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 kravas transportlīdzekļiem (ar pilnu masu virs 5t) satiksme būs slēgta: Mūkusalas ielas posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Akmeņu ielai, Akmeņu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Jelgavas ielai, Jelgavas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Vienības gatvei, Vienības gatves posmā no Jelgavas ielas līdz Kārļa Ulmaņa gatvei, Valguma ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim, Raņķa dambī, Daugavgrīvas ielas posmā no Raņķa dambja līdz Lidoņu ielai.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma