Dienas Bizness

 • 23 pirmdiena,
  janvāris

  Grieta, Strauta, Rebeka

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

No lidostas Rīga seši jauni virzieni  1

Kopš 28.oktobra no lidostas Rīga var doties uz sešiem jauniem galapunktiem. Tuvākajās dienās aviokompānija Ryanair atklās reisus uz vēl diviem jauniem galamērķiem - Bristoli Lielbritānijā un Šanonu Īrijā, bet janvārī uz Bergamo Itālijā, informēja VAS Starptautiskā lidosta Rīga pārstāvis Mārtiņš Langrāts.

Oktobrī nacionālā lidsabiedrība AirBaltic atklāja divus jaunus reisus no Rīgas uz Somijas pilsētu Oulu un Ēģiptes kūrortpilsētu Hurgadu. Lidojumus uz Oulu un Hurgadu aviokompānija veic trīs reizes nedēļā. Uz Hurgadu kopš oktobra iespējams doties arī ar Lietuvas aviokompāniju Lithuanian Airlines. Šī aviokompānija veic lidojumus arī uz Šarmelšeiku Ēģiptē (reizi nedēļā) un uz Tenerifi Kanāriju salās (divas reizes nedēļā). Uz Hurgadu Lithuanian Airlines lidojumus veic trīs reizes nedēļā.

Ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair kopš 30. oktobra var doties Īstmidlensu (East Midlands), bet no 7.novembra uz Bristoli un 8. novembra uz Šanonu. Nākamgad janvārī Ryanair atklās jaunu reisu uz Itālijas pilsētu Bergamo. Uz Īstmidlensu un Bristoli aviokompānija veic trīs reisus nedēļā, bet uz Šanonu – divus. Reiss uz Bergamo plānots trīs reizes nedēļā.

No 4.decembra aviosabiedrība AirBaltic uzsāks tiešos lidojumus divas reizes nedēļā uz Taškentu Uzbekistānā. Paralēli reizi nedēļā lidojumus uz Taškentu veic arī aviosabiedrība Uzbekistan Airways.

Regulāri tiešie lidojumi 2007.gada novembrī Rīgu savieno ar 59 pilsētām.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma