Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

No lidostas Rīga seši jauni virzieni  1

Kopš 28.oktobra no lidostas Rīga var doties uz sešiem jauniem galapunktiem. Tuvākajās dienās aviokompānija Ryanair atklās reisus uz vēl diviem jauniem galamērķiem - Bristoli Lielbritānijā un Šanonu Īrijā, bet janvārī uz Bergamo Itālijā, informēja VAS Starptautiskā lidosta Rīga pārstāvis Mārtiņš Langrāts.

Oktobrī nacionālā lidsabiedrība AirBaltic atklāja divus jaunus reisus no Rīgas uz Somijas pilsētu Oulu un Ēģiptes kūrortpilsētu Hurgadu. Lidojumus uz Oulu un Hurgadu aviokompānija veic trīs reizes nedēļā. Uz Hurgadu kopš oktobra iespējams doties arī ar Lietuvas aviokompāniju Lithuanian Airlines. Šī aviokompānija veic lidojumus arī uz Šarmelšeiku Ēģiptē (reizi nedēļā) un uz Tenerifi Kanāriju salās (divas reizes nedēļā). Uz Hurgadu Lithuanian Airlines lidojumus veic trīs reizes nedēļā.

Ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair kopš 30. oktobra var doties Īstmidlensu (East Midlands), bet no 7.novembra uz Bristoli un 8. novembra uz Šanonu. Nākamgad janvārī Ryanair atklās jaunu reisu uz Itālijas pilsētu Bergamo. Uz Īstmidlensu un Bristoli aviokompānija veic trīs reisus nedēļā, bet uz Šanonu – divus. Reiss uz Bergamo plānots trīs reizes nedēļā.

No 4.decembra aviosabiedrība AirBaltic uzsāks tiešos lidojumus divas reizes nedēļā uz Taškentu Uzbekistānā. Paralēli reizi nedēļā lidojumus uz Taškentu veic arī aviosabiedrība Uzbekistan Airways.

Regulāri tiešie lidojumi 2007.gada novembrī Rīgu savieno ar 59 pilsētām.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma