Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

AFP/SCANPIX

No Rīgas ar Airbus  15

Nacionālā aviokompānija airBaltic, mainot floti, ļoti iespējams izvēlēsies Airbus gaisa kuģus, šodien ziņo Dienas bizness.

«Pašlaik mums flotē ir 32 lidmašīnas, līdz nākamā gada beigām to skaits varētu pieaugt līdz 50 lidmašīnām. Liela daļa investīcijas tiks veiktas, lai nomainītu esošās lidmašīnas pret jaunākām. Tas nozīmē, ka esošās Boeing 737 lidmašīnas mēs mainīsim pret jaunākās paaudzes Boeing 737 vai Airbus A320,» sarunā DB atzina lidkompānijas prezidents Bertolts Fliks. Šobrīd tiek izvērtēti abu lidmašīnu modeļi, lai pieņemtu lēmumu par labu vienam no tiem.

Kopējās investīcijas flotes nomaiņā varētu sasniegt pat 1,5 miljardus USD. Paralēli tam līdzekļi nepieciešami arī iespējamā jaunā airBaltic termināļa būvei. «Ja salīdzina investīcijas jaunajā terminālī ar kopējiem airBaltic investīciju plāniem, tad summa nav liela - investīcijas lidmašīnu flotē tuvāko trīs gadu laikā visdrīzāk būs vairāk nekā 1,5 miljardi USD,» tā B. Fliks.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.


 

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma