Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

No Satiksmes ministrijas pārvadātāji grib iztiesāt 170 000 latu

Skandalozajā pasažieru pārvadājumu konkursā zaudējušie pieci reģionālie pasažieru autopārvadātāji tiesas ceļā grib piedzīt no Satiksmes ministrijas 170 000 latu zaudējumus.

Tie kompānijām esot radušies negūto ienākumu u.c. zaudējumu dēļ, ko izraisīja, viņuprāt, nelikumīgi sarīkotais pasažieru pārvadājumu konkurss pasažieru pārvadātājiem maršrutu tīkla daļā Centrs 1.
Minētie pieci pārvadātāj ir SIA Tukuma auto, SIA Ogres autobuss, SIA Aizkraukles ATU, SIA AIPS un Autopārvadājumu firma Jūrmala SV, kas visi kopīgi griezušies Administratīvajā rajona tiesā. Tiesa gan iesniegumu vēl nav pieņēmis izskatīšanai - lēmums vai tiks ierosināta administratīvā lieta tikšot pieņemts 3. martā, Db norādīja Administratīvajā rajona tiesā.

SIA AIPS vadītājs Uldis Kolužs Db norādīja, ka kompānijas vēlas, lai tiek lauzti pagaidu līgumi, kurus SIA Autotransporta direkcija noslēgusi ar SIA Jelgavas autobusu parks un SIA Liepājas autobusu parks, kamēr norit tiesvedība par pārvadājumu konkursa likumību maršruta daļā Centrs 1.
Autotransporta direkcijas vadītājs Andris Lubāns iepriekš bija norādījis, ka reģionālajiem pārvadātājiem nav pamata griezties tiesā par iespējamo zaudēšanu nodarīšanu, jo 1. janvāri jau beidzās iepriekšējie ar šīm kompānijām noslēgtie līgumi, līdz ar to nav pamats runāt par «negūtajiem ienākumiem».

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma