Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Nomaina Ventspils naftas padomes vadītāju

Akciju sabiedrības Ventspils nafta (VN) padome līdzšinējā padomes priekšsēdētāja Vaivada vietā ievēlējusi Solomatinu, liecina uzņēmuma biržai sniegtā informācija.

VN paziņojumā norāda, ka izmaiņas veiktas sakarā ar līdzšinējā a/s Ventspils nafta padomes priekšsēdētāja Mamerta Vaivada ilgstošām un nopietnām veselības problēmām.  VN padome priekšsēdētāja amatā ir ievēlējusi ilggadējo VN padomes priekšsēdētāja vietnieku Vladimiru Solomatinu. Saskaņā ar padomes lēmumu ietekmi šajā VNpārraudzības institūcijā palielinājis VN ārvalstu akcionārs starptautiskā naftas transportēšanas konsorcija Vitol Group uzņēmums Euromin Holdings (Cyprus) Limited, tās pārstāvjiem papildus iegūstot vēl vienu no trim padomes priekšsēdētāja vietnieku amatiem.

V.Solomatins amatus VN padomē ieņem kopš 2003.gada. V.Solomatins ir ekonomikas zinātņu doktors, izglītību ieguvis Lozannas Biznesa skolā Šveicē, Maskavas Vadības institūtā Krievijā un Latvijas Universitātē. Jaunais a/s Ventspils nafta padomes priekšsēdētājs  ir Starptautiskās Informatizācijas akadēmijas akadēmiķis, pārvalda krievu, latviešu un angļu valodu.

Jaunievēlētā padomes priekšsēdētāja vietnieki būs Vitol pārstāvji Deniss Krema (Dennis Crema), kurš šo amatu ieņēma arī iepriekš, un Džefrijs Mārcs (Jeffrey Martz). Trešā padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā turpmāk strādās padomes loceklis Andris Vilcmeiers, kurš no padomes puses pārrauga VN iekšējā audita jautājumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma