Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

North Hub Services pabeidz Turkish Airlines darījumu Rīgā

North Hub Services noslēdzis pakalpojumu līgumu ar Turkish Airlines. Pirmais THY lidojums Stambula – Rīga – Stambula apkalpots 19.decembrī.

North Hub Services aviosabiedrībai nodrošina pilnu lidostu virszemes pakalpojumu klāstu starptautiskajā lidostā Rīga.

Saistītie raksti

«Ar šī darījuma pabeigšanu un pakalpojumu uzsākšanu North Hub Services Rīgā apkalpo kopumā 12 klientus, tostarp arī aviokompānijas Lufthansa, airBaltic, LOT, Transaero un citas,» norāda North Hub Services direktors Jānis Baļķens.

Turkish Airlines ir dibināta 1933.gadā. Šobrīd tās flote sastāv no 142 lidmašinām un tā veic lidojumus uz 165 galamērķiem. Turkish Airlines ir arī aviokompāniju biedrības Star Aliance biedrs.

North Hub Services 50 % daļu turētājs ir Baltijas Aviācijas Sistēmas un 50 % - HAVAŞ Ground Handling Services Co. Tas sniedz pakalpojumus starptautiskajā lidostā Rīga un Helsinku Vantaa starptautiskajā lidostā.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Vienošanās par dzelzceļa Rail Baltica projekta finansēšanas un izpildes nosacījumu līgumu ir panākta un šodien trijās Baltijas valstu galvaspilsētās tas tiek parakstīts, šodien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē paziņoja Baltijas valstu...

Reklāma