Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Notiks seminārs par Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas muitas ūnijas izveidi

2009. gada 16. decembrī Ekonomikas ministrija aicina uzņēmējus uz tikšanos-semināru, lai informētu eksportētājus par Baltkrievijas, Kazahstānas un Krievijas muitas ūnijas veidošanas procesu un tā ietekmi uz Latvijas eksporta attīstību.
 

Pasākumā piedalīsies ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) un tajā aicināti piedalīties arī Baltkrievijas, Kazahstānas un Krievijas vēstnieki.
 
Db jau rakstīja, ka šī gada 27. novembrī Minskā Eirāzijas Ekonomikas kopienas starpvaldību padomes ietvaros Baltkrievijas, Kazahstānas un Krievijas valstu prezidenti parakstīja dokumentu paketi par kopīgas muitas ūnijas izveidošanu ar 2010. gada 1. janvāri. Muitas ūnijas veidošanas ietvaros tiks īstenota Baltkrievijas, Kazahstānas un Krievijas importa režīmu saskaņošana, sākotnēji veicot importa tarifu harmonizāciju un pakāpeniski sakārtojot citus ar muitas ūnijas darbību saistītus jautājumus. Šī ūnijas izveide no Latvijas tranzītbiznesā iesaistīto uzņēmumu puses tiek vērota ar bažām, jo paredzams, ka tā veicinās preču tranzīta Latvijas un Lietuvas teritoriju apiešanu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma