«Vienojāmies, ka vispirms jātiek galā ar airBaltic īstermiņa lietām, kas sevī ietver pamatkapitāla palielināšanu un sliktā PR mazināšanu.»

To Db.lv sacīja jaunais airBaltic padomes priekšsēdētājs Gints Kiršteins. «Aviokompānijai ir mainījusies struktūra, vairāki uzņēmuma valdē un padomē esošie cilvēki iepriekš nav sadarbojušies, tāpēc vispirms iepazināmies, kā arī vienojāmies par primāri risināmiem tehniskiem jautājumiem,» sacīja G. Kiršteins, piebilstot, ka jāsāk domāt arī par auditēto airBaltic gada pārskatu. Kā DB jau rakstīja, līdz šim auditori nebija ar mieru auditēt airBaltic 2010. gada pārskatu. Par trešā valdes locekļa iecelšanu lēmums vēl nav pieņemts, tas tikšot pieņemts oficiālā padomes sēdē tuvākajā laikā. Runājot par airBaltic nākotnes stratēģiju G. Kiršteins norādīja, ka plāns ir saglabāt Rīgu kā Ziemeļeiropas aviācijas mezglu, maršrutu tīkls gan tikšot pārskatīts, taču visi pašlaik ieplānotie reisi tiks veikti. «Ja arī nākamgad reisu pārstrukturizācija būs, tā nebūs pēkšņa. Pašlaik jātiek galā ar šī brīža aktualitātēm,» tā G. Kiršteins.

Kā DB jau rakstīja, līdzšinējais airBaltic prezidents Bertolts Fliks 4. oktobrī paziņoja par savu atkāpšanos no amata. Viņa vietā airBaltic valdē darbosies līdzšinējā airBaltic operatīvās vadības direktore Laila Odiņa, kā arī bijušais investīciju baņķieris Vitolds Jakovļevs. airBaltic akcionāru sapulce apstiprināja arī jaunu uzņēmuma padomi, kurā darbosies valsts pārstāvji Gints Kiršteins, Raitis Tukāns, Niks Bulmanis, Karls Ginters Solingers, savukārt privāto mazākuma akcionāru Baltijas aviācijas sistēmas pārstāvēs Mārtiņš Zalāns un Andrejs Kutasins.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra