Šā gada novembrī Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic veikusi 3420 lidojumus, kas ir par 15% mazāk nekā pērnā gada attiecīgajā mēnesī, tomēr pārvadāto pasažieru skaits ir palicis nemainīgs, pavēstījusi lidsabiedrība.

Novembrī airBaltic no Rīgas, Viļņas un Tallinas lidostām ir pārvadājusi teju 202 tūkstošus pasažieru, kas ir tik pat, cik pagājušā gada attiecīgajā laika posmā. Rīgas bāzē airBaltic pasažieru skaits ir palielinājies par 3%.

Pagājušajā mēnesī lidsabiedrība veica 3420 lidojumus iepretim 4002 lidojumiem, ko airBaltic veica pērnā gada novembrī. Tādējādi veikto reisu skaits ir samazinājies par 15%.

Šā gada vienpadsmit mēnešos lidsabiedrība veica teju 52 tūkstošu lidojumu. Tāpat minētajā laika posmā pārvadāto pasažieru skaits, salīdzinot ar pagājušā gada vienpadsmit mēnešiem, ir pieaudzis par 5% - kopumā pārvadāti vairāk nekā 2,9 miljoni pasažieru.

Vietu piepildījums šā gada novembrī, salīdzinot ar pāgājušā gada attiecīgo mēnesi, ir palielinājies par desmit procentpunktiem, sasniedzot 74%. Savukārt lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs bija 92,7%.

Db.lv
jau vēstīja, ka igauņu aviopārvadātājs Estonian Air, kas šogad pavēstījis par agresīviem attīstības plāniem, pārvadājis 50 tūkstošus pasažieru, kas ir teju par trešdaļu vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā mēnesī. Kopumā gada vienpadsmit mēnešos Estonian Air pārvadāja ap 633 tūkstošiem pasažieru, kas ir 17% pieaugums, salīdzinot ar 2010. gada vienpadsmit mēnešu rādītājiem. Laikā no janvāra līdz novembrim veikti gandrīz 11 tūkstoši lidojumu, kas ir par 10% vairāk nekā pirms gada. Novembrī Estonian Air lidmašīnu vietu aizpildījums sasniedza šā mēneša rekordu – 62,2%.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra