Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Ražošana

Ostas policijas Rīgas ostā nebūs vismaz līdz novembrim

Līdz novembrim Rīgas ostā nebūs īpaša Ostas policija, kuras izveides ideju parlamentā virza LPP/LC. Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL), kura vēlējās, lai jautājums sākotnēji tiktu skatīts valdībā, parakstījusi rīkojumu par Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes apvienības Apsardze darbības pagarināšanu - tās vienīgais apsardzes objekts būs Rīgas osta, ziņo diena.lv

Saistītie raksti

 «Valdības sēdes laikā izraisījās diskusijas par nepieciešamību izveidot Ostas policiju un par tās plānotajām funkcijām. Lai politiķu domstarpības neapdraudētu drošību ostā un kārtības nodrošināšanu tajā, tika pieņemts lēmums pagarināt apvienības Apsardze darbību līdz novembrim,» pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece. Iepriekšējais rīkojums noteica, ka Apsardze tiek likvidēta 2010.gada 1.maijā.

 Rīgas osta jau piecus gadus cenšas izveidot īpašu policijas vienību ostas apsardzei, jo uzskata Apsardzi darbu par neapmierinošu, iepriekš vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga. Iniciatīvu par Ostas policijas izveidi Saeimā iesniedzis deputāts Dzintars Jaundžeikars (LPP/LC). Ja ostas policiju izveidotu pašreiz Saeimas virzītajā redakcijā, tā nonāktu ostas pārvaldnieka Leonīda Loginova pārziņā. Kāds ostas valdes loceklis, kas nevēlējās minēt savu vārdu, Nekā personīga teica, ka tas būtu garants, lai ar ostas policiju nevarētu manipulēt valdes priekšsēdētājs A.Šlesers.

 Iekšlietu ministre uzskata, ka šis jautājums būtu skatāms valdībā, jo tad tiktu izvērtētas arī alternatīvas, piemēram, Ostas policijas pakļaušana Valsts policijai, nevis ostas pārvaldniekam, kas viņam dotu pārāk lielu varu.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma