Dienas Bizness

  • 28 piektdiena,
    aprīlis

    Gundega, Terēze

  • Eiro kalkulators

     EUR  LVL

Ekonomika

Pa Skanstes ielu Rīgā varētu kursēt mikroautobuss  4

Pa Skanstes ielu Rīgā, iespējams, beidzot sāks kursēt sabiedriskais transports.

Šī Rīgas pilsētas teritorija pamazām tiek apgūta – tur bez pasākumu norises vietas Arēna Rīga ir tapušas atsevišķu banku centrālās ēkas, uzbūvētas daudzstāvu dzīvojamās ēkas, taču līdz šim pa šo maģistrāli nekursē neviens no sabiedriskā transporta veidiem.

5. oktobrī Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija izskatīs pasažieru pārvadājumu uzņēmuma SIA DMK priekšlikumu nodrošināt mikroautobusu satiksmi pa Skanstes ielu, mainot maršrutu Nr. 200A Centrs – Vecdaugava – Vecāķi.

Priekšlikumi paredz, ka mikroautobuss Nr. 200A virzienā uz Vecāķiem vairs nekursētu pa Ganību dambi, sākot no Hanzas ielas, bet virzienā no Vecāķiem uz centru – pa Krišjāņa Valdemāra ielu posmā no Skanstes ielas līdz Hanzas ielai.

Uzņēmums piedāvā arī palielināt mikroautobusu skaitu maršrutā Nr. 200 un Nr. 200A, kā arī veikt citas izmaiņas šajos maršrutos, lai kvalitatīvāk apkalpotu pasažierus.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma