Dienas Bizness

 • 5 pirmdiena,
  decembris

  Sabīne, Sarma, Klaudijs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8417

  USD: 1.0702

Ražošana

Pa Skanstes ielu Rīgā varētu kursēt mikroautobuss  4

Pa Skanstes ielu Rīgā, iespējams, beidzot sāks kursēt sabiedriskais transports.

Šī Rīgas pilsētas teritorija pamazām tiek apgūta – tur bez pasākumu norises vietas Arēna Rīga ir tapušas atsevišķu banku centrālās ēkas, uzbūvētas daudzstāvu dzīvojamās ēkas, taču līdz šim pa šo maģistrāli nekursē neviens no sabiedriskā transporta veidiem.

Saistītie raksti

5. oktobrī Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija izskatīs pasažieru pārvadājumu uzņēmuma SIA DMK priekšlikumu nodrošināt mikroautobusu satiksmi pa Skanstes ielu, mainot maršrutu Nr. 200A Centrs – Vecdaugava – Vecāķi.

Priekšlikumi paredz, ka mikroautobuss Nr. 200A virzienā uz Vecāķiem vairs nekursētu pa Ganību dambi, sākot no Hanzas ielas, bet virzienā no Vecāķiem uz centru – pa Krišjāņa Valdemāra ielu posmā no Skanstes ielas līdz Hanzas ielai.

Uzņēmums piedāvā arī palielināt mikroautobusu skaitu maršrutā Nr. 200 un Nr. 200A, kā arī veikt citas izmaiņas šajos maršrutos, lai kvalitatīvāk apkalpotu pasažierus.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas    3

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien, 5.decembrī ar jauno CS300 lidmašīnu veica testa lidojumu uz Liepāju. Uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags informē, ka Liepāja no Rīgas sasniegta...

Reklāma