Dienas Bizness

 • 28 otrdiena,
  februāris

  Skaidrīte, Justs, Skaidra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8528

  USD: 1.0587

Ražošana

Pagarinās 144 milj. Ls vērtā vilciena konkursa iesniegšanas termiņu  1

Pasažieru vilciens (PV) veiks izmaiņas 144 milj. Ls vērtā jaunu pasažieru vilcienu iepirkuma nolikumā, kas vismaz par pusotru mēnesi pagarinās pretendentu iesniegšanas termiņu, tā pirmdien žurnālistiem norādīja PV valdes priekšsēdētājs Nils Freivalds.

Dienas Bizness šodien rakstīja, ka Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ir aizliedzis PV turpināt 144 milj. Ls vērto jaunu pasažieru vilcienu iepirkumu un slēgt līgumu bez grozījumiem nolikumā.

IUB lēmumā ir virkne prasību, kuras PV ir jāprecizē, lai konkursa procedūra noritētu objektīvi, sacīja N. Freivalds. Šobrīd PV iepazīstas ar IUB lēmumu. 

Tas nozīmē, ka PV būs jāveic izmaiņas nolikumā, konkrēti, sadaļā attiecībā uz jēdzienu «vienota elektrovilcienu un dīzeļvilcienu platforma». Līdz šim jau vairākkārt ir pagarināts 34 jaunu elektrovilcienu un septiņu dīzeļvilcienu iegādes konkursa atlases termiņš. Iepriekš bija paredzēts, ka kandidātu atlases pieteikumu izvērtēšana notiks maijā - jūnijā, iepirkumu procedūras rezultātu paziņošana notiktu jūnijā - jūlijā, bet piegādes un uzturēšanas līguma slēgšana - augustā.

Pasažieru vilciens iepirkuma konkursu izsludināja 2009. gada decembra sākumā. Pērnā gada rudenī noslēdzās konkursa pirmā kārta.

Saistītie raksti

Reklāma