Danske Banka parakstījis līgumu ar SIA Latautoavia par kredītlīnijas palielināšanu līdz 135 tūkst. eiro pretapledošanas šķīduma papildus apjomu iegādei.

SIA Latautoavia nodrošina gaisa kuģu apstrādi ar pretapledošanas šķīdumu drošai lidojuma norisei. Sniegotās ziemas dēļ, aviosabiedrību pieprasījums pēc šī pakalpojuma ievērojami palielinājies, tāpēc Danske Banka palielinājis uzņēmumam piešķirtās kredītlīnijas apjomu.

Uzņēmuma valdes loceklis Nikolajs Dmitrujevs norāda: «Šoziem minētā šķīduma patēriņš palielinājies par 84%, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā sezonā, bet sniegto pakalpojumu apjoms pieauga par 48,5% un papildu finansējums mums ļaus nodrošināt nepieciešamo šķīduma apjoma iegādi.»

Viens no SIA Latautoavia pamatdarbības veidiem ir pakalpojumu sniegšana gaisa kuģu tehniskajā apkalpošanā. Kopš 1991.gada firma ir viens no diviem atledošanas/pretapledošanas pakalpojumu sniegšanas operatoriem VAS Starptautiskā lidosta Rīga. Uzņēmums sniedz arī ceļu uzturēšanas pakalpojumus ziemas sezonā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra