Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Palielina SIA Latautoavia kredītlīniju pretapledošanas šķīduma iegādei

Danske Banka parakstījis līgumu ar SIA Latautoavia par kredītlīnijas palielināšanu līdz 135 tūkst. eiro pretapledošanas šķīduma papildus apjomu iegādei.

SIA Latautoavia nodrošina gaisa kuģu apstrādi ar pretapledošanas šķīdumu drošai lidojuma norisei. Sniegotās ziemas dēļ, aviosabiedrību pieprasījums pēc šī pakalpojuma ievērojami palielinājies, tāpēc Danske Banka palielinājis uzņēmumam piešķirtās kredītlīnijas apjomu.

Saistītie raksti

Uzņēmuma valdes loceklis Nikolajs Dmitrujevs norāda: «Šoziem minētā šķīduma patēriņš palielinājies par 84%, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā sezonā, bet sniegto pakalpojumu apjoms pieauga par 48,5% un papildu finansējums mums ļaus nodrošināt nepieciešamo šķīduma apjoma iegādi.»

Viens no SIA Latautoavia pamatdarbības veidiem ir pakalpojumu sniegšana gaisa kuģu tehniskajā apkalpošanā. Kopš 1991.gada firma ir viens no diviem atledošanas/pretapledošanas pakalpojumu sniegšanas operatoriem VAS Starptautiskā lidosta Rīga. Uzņēmums sniedz arī ceļu uzturēšanas pakalpojumus ziemas sezonā.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma