Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Aldis Mūrnieks

Foto: LETA

Papildināta - Atlūgumus iesniedz četri lidostas Rīga valdes locekļi, tostarp Mūrnieks

Otrdien, 11.novembrī, akcionārs pieņēmis četru līdzšinējo VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdes locekļu atlūgumus, liecina medijiem sniegtā informācija.

Ņemot vērā to, ka Satiksmes ministrijai kā akcionāram un VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdei jau ilgāku laiku bija atšķirīgi viedokļi par atsevišķu pārvaldības procesu virzību un risinājumu gaitu, lidostas akcionārs ir pieņēmis četru valdes locekļu atlūgumus, savstarpēji vienojoties, norādīts izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Atlūgumus iesniedza  līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks, valdes locekļi  Olita Augustovska, Andis Damlics un Raimonds Rožkalns.

Tādējādi valdē palicis tikai viens valdes loceklis - Ilona Līce.

Satiksmes ministrijā portālam db.lv sacīja, ka pagaidām plašāki komentāri netiek sniegti. Savukārt ar A. Mūrnieku portālam db.lv pagaidām sazināties nav izdevies.

Informācija Lursoft datubāzē liecina, ka A. Mūrnieks ir lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs kopš 2010. gada 16. decembra, O. Augustovska valdē darbojas kopš šī gada 26. februāra, A. Damlics - kopš 2010.gada 16. decembra, bet pirms tam strādājis lidostas vadībā arī no 1997. gada 21. maija līdz 2007.gada 2. maijam. R. Rožkalns lidostas valdē strādājis no 2013. gada 2. augusta.

Starptautiskā lidosta Rīga šī gada desmit mēnešos apkalpojusi 4,125 miljonus pasažieru, kas ir par 0,2% mazāk nekā 2013. gadā attiecīgajā periodā. 2013.gadā kopumā Rīgas lidostā apkalpoti 4,793 miljoni pasažieru.

No Rīgas lidostas aviosatiksmi nodrošina 16 aviokompānijas.

Pievienotas pēdējās piecas rindkopas
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma