Biļešu serviss BezRindas.lv uzsācis akciju, kurā pārdos starppilsētu autobusu biļetes par vienu santīmu. Nākotnē plānots šādas akcijas realizēt aptuveni vienu reizi nedēļā, Db.lv stāstīja BezRindas.lv vadītājs Gatis Sprūds.

Papildināta ar 3., 4. un 5. rindkopu

 

BezRindas.lv pārstāvji norāda, ka pārsvarā ierasts, ka par simbolisku samaksu ir iespēja iegādāties aviobiļetes, savukārt šāda prakse attiecībā uz starppilsētu autobusiem «ir kaut kas jauns».

Šīs akcijas ietvaros 10. oktobrī biļešu servisā BezRindas.lv par vienu santīmu tiek pārdotas autobusu biļetes maršrutā Bauska – Rīga. Par šo cenu varēs iegādāties pirmās desmit biļetes, izmantojot atlaides kupona kodu «bezrindasmilbausku». Nākamās 50 biļetes tiks pārdotas ar 50% atlaidi, informē BezRindas.lv pārstāvji.

Uzņēmums sola arī turpmāk rīkot akcijas autobusiem dažādos maršrutos. Akcijas par simbolisku maksu – vienu, dieviem vai desmit santīmiem, tiks rīkotas vidēji reizi nedēļā, Db.lv stāstīja G. Sprūds. Viņš norādīja, ka pēc šīs pirmās akcijas uzņēmums vērtēs, cik liela ir cilvēku interese, atsaucība, cik daudz jaunu sekotāju uzņēmuma pievienojušies sociālajos tīklos, un pēc tam lems par to, vai šādas akcijas būtu iespējams rīkot biežāk nekā vienu reizi nedēļā.

Šīs akcijas pilnībā subsidē pats uzņēmums, maksājot arī uzņēmumu ienākumu nodokli, norāda BezRindas.lv vadītājs.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra