Līdzīgi kā 2010. gadā mikroautobusā noturētā Latvijas kuģniecības akcionāru sapulce, arī šodien iepriekš sasaukto Ventbunkers sapulci tās vairākuma akcionāriem nācās noturēt aiz žoga pie akcionāru sapulces norises vietas, kas bija Kālija parka teritorija.

Pie ieejas Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kotrolētā Kālija parka teritorijā bija izvietoti apsardzes darbinieki ar privātpersonu sarakstu, kuras aizliegts ielaist uzņēmuma teritorijā. Šo personu skaitā bija arī Ventbunkers padomes priekšsēdētājs Olafs Berķis, kā arī citi uzņēmuma vairākuma akcionāru pārstāvji, Db.lv zināja stāstīt Ventbunkers preses pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Viņš arī minēja apsargu teikto, ka R. Meroni atrodoties Kālija parka teritorijā, lai gan, pēc M. Krastiņa uzsvērtā, zināms, ka R. Meroni neatrodas Latvijā.

Tomēr neskatoties uz R. Meroni grupējuma centieniem liegt Ventbunkers akcionāriem piedalīties šodien sasauktajā uzņēmuma akcionāru kopsapulcē, akcionāru vairākums kopsapulci ir noturējis un pārvēlējis līdzšinējo uzņēmuma padomi. Kopsapulcē lemtais tiks nekavējoties iesniegts reģistrēšanai Uzņēmumu reģistrā, tā M. Krastiņš.

Ventbunkers padomes priekšsēdētājs joprojām ir Olafs Berķis, padomes priekšsēdētāja vietnieki - Jānis Junkers un Ovods Aleksejs, bet padomes loceklis - Gatis Klimass, paziņoja M. Krastiņš. Padomē ievēlēts arī Genādijs Ševcovs.

Savu Ventbunkers akcionāru tajā pašā laikā, bet Kālija parka ēkā, Dzintaru ielā 41 (72. istabā), Ventspilī, noturēja arī R. Meroni. Viņa pārstāvja izplatītajā paziņojumā teikts, ka šajā sapulcē tika pārstāvēti 71,38% akcionāru. Darba kārtībā bija padomes vēlēšanas un grozījumo statūtos, lai ļautu sapulces noturēt ārzemēs, tomēr šis punkts netika pieņemts. Tomēr padome šajā Ventbunkers akcionāru sapulcē tikusi pārvēlēta, tajā ievēlēts R. Meroni (padomes priekšsēdētājs), viņa vietnieks Aivars Gobiņš, kā arī Gints Laivņš Laivenieks, Arita Linde un Diāna Jukna. Pēc akcionāru sapulces esot notikusi arī Ventbunkers padomes sēde, kas pārvēlējusi valdi, par priekšsēdētāju ievēlot Dāvi Ansti. Par valdes locekļiem ievēlēti: Alvis Hāze, Jānis Hāze, Aivis Landmanis un Mārtiņš Bunka.

Par R.Meroni un viņa pārstāvju izplatītajiem melīgajiem apgalvojumiem attiecībā par Ventbunkersakcionāru sapulces norisi, pārējie Ventbunkers akcionāri vērsīsies tiesībsargājošajās iestādēs, tā M. Krastiņš.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra