Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Mediju arhīvs

Papildināts: airBaltic atceļ reisus ievilkušos tehnisko apkopju dēļ  2

Latvijas nacionālā lidsabiedrība šodien atcēlusi četrus reisus maršrutos, kas savieno Rīgu ar Kopenhāgenu, Helsinkiem, Vīni un Palangu. Atcelšanas iemeslus lidsabiedrība skaidro ar tehniskām problēmām.

Kā Db.lv pastāstīja airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, tad izmaiņu iemesls ir fakts, ka vairākām lidmašīnām vienlaikus ievilkās tehniskās apkopes. Viņš arī norādīja, ka vidēji dienā airBaltic izpilda 150 reisus.

Lidsabiedrība atvainojas par neērtībām, kas radušās pasažieriem dēļ izmaiņām viņu ceļojumu plānos. airBaltic uzsver, ka aviokompānijas prioritāte šobrīd ir sniegt visu iespējamo palīdzību pasažieriem un piedāvāt alternatīvas ieplānotajam lidojumam.

airBaltic dibināta 1995. gadā. Galvenais lidsabiedrības akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Db.lv jau vēstīja, ka aizvadītā gada rudenī plašu rezonansi izpelnījās lidsabiedrības negaidītā reisu atcelšana no un uz Briseli, Berlīni, Stokholmu, Tallinu un Viļņu.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  1

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma