Latvijas nacionālā lidsabiedrība šodien atcēlusi četrus reisus maršrutos, kas savieno Rīgu ar Kopenhāgenu, Helsinkiem, Vīni un Palangu. Atcelšanas iemeslus lidsabiedrība skaidro ar tehniskām problēmām.

Kā Db.lv pastāstīja airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, tad izmaiņu iemesls ir fakts, ka vairākām lidmašīnām vienlaikus ievilkās tehniskās apkopes. Viņš arī norādīja, ka vidēji dienā airBaltic izpilda 150 reisus.

Lidsabiedrība atvainojas par neērtībām, kas radušās pasažieriem dēļ izmaiņām viņu ceļojumu plānos. airBaltic uzsver, ka aviokompānijas prioritāte šobrīd ir sniegt visu iespējamo palīdzību pasažieriem un piedāvāt alternatīvas ieplānotajam lidojumam.

airBaltic dibināta 1995. gadā. Galvenais lidsabiedrības akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Db.lv jau vēstīja, ka aizvadītā gada rudenī plašu rezonansi izpelnījās lidsabiedrības negaidītā reisu atcelšana no un uz Briseli, Berlīni, Stokholmu, Tallinu un Viļņu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra