Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Ekrānšāviņš

Papildināts ar video - Lidostā situācija pagaidām normalizējusies; iespējams, vakarā migla atgriezīsies

Otrdienas rītā biezā migla, kas izraisīja vairāku desmitu reisu aizkavēšanos un vairāk nekā desmit reisu novirzīšanu uz lidostām Somijā, Igaunijā un Lietuvā, ir paklīdusi, līdz ar ko normalizējusies situācija arī Rīgas lidostā, Db.lv informēja lidostas Rīga Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sarmīte Bunka-Brilijonka.

Kopumā miglas dēļ tika atcelti 15 reisi – uz Briseli, Romu, Londonu, Helsinkiem, Oslo, Kijevu, Milānu, Berlīni, Cīrihi, Kopenhāgenu, Minheni, Glāsgovu, Stambulu, Vīni un Austrummidlendu.

Lidostas Rīga pārstāve skaidroja, ka redzamība esot uzlabojusies un patlaban ir ap 1 000 metriem. Viņa gan norādīja, ka laika apstākļu prognozes liecina, ka situācija ap pulksten 22.00 varētu atkal pasliktināties, tādēļ viņa aicina pasažierus sekot līdzi izmaiņām lidojumu sarakstos.

Visvairāk biezās miglas dēļ cietis Rīga lielākais pārvadātājs airBaltic, kas bijis spiests atcelt desmit reisus. Četrus reisus bija spiesta atcelt Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair, bet vienu reisu atcēla aviokompānija Finnair.

Spriežot pēc informācijas lidostas Rīga mājaslapā, vairāku reisu ielidošana joprojām kavējas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma