Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Foto: LETA

Papildināts - Vecmīlgrāvī, iespējams, šauts pa 29.maršruta autobusu  2

Vakar vakarā Rīgā, Vecmīlgrāvī, iespējams, šauts pa 29.maršruta autobusu, kā rezultātā tam izbiruši pieci logu stikli, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis.

Viņš informēja, ka incidents noticis ap plkst.19, kad autobuss bijis reisā un pārvadājis pasažierus, taču neviens cilvēks nav cietis. Par notikušo ziņots policijai, kas veiks izmeklēšanu.

Aculiecinieki stāstījuši, ka netālu no autobusa redzējuši aizskrienam divus jauniešus ar pneimatiskajiem ieročiem, taču šī informācija vēl tiks pārbaudīta. Uzņēmumam nodarītie zaudējumi vēl nav precīzi aprēķināti.

Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina pastāstīja, ka incidents noticis Augusta Dombrovska ielā ap plkst.18. Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu par mantas tīšu bojāšanu.

Arī Lūkina nenoliedza, ka, pēc aculiecinieku teiktā, uzbrukumu varētu būt veikušas divas personas ar pistolei līdzīgu priekšmetu, iespējams, pneimatisko ieroci.

Policija sākusi meklēt vainīgos.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  5

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma