Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Par 95,3 tūkstošiem iegādāsies zemi autoceļa posma Rīga - Koknese rekonstrukcijai

Satiksmes ministrija (SM) iegādāsies vairākus zemes gabalus Ķeguma, Ogres un Lielvārdes novados, lai realizētu valsts autoceļa E22 posma Rīga (Tīnūži) - Koknese rekonstrukcijas projektu.

Zemesgrāmatā uz Satiksmes ministrijas vārda tiks ierakstīti zemes gabali par kopējo summu 95,3 tūkst. Ls apmērā. Rekonstrukcijas projekta gaitā tiks izbūvēti divlīmeņu krustojumi.

Saistītie raksti

Minēto zemes gabalu īpašnieki ir piekrituši pārdot valstij īpašumus par atlīdzību, kas noteikta, pamatojoties uz sertificēta nekustamo īpašumu vērtētāja atzinumu.

Izdevumi, kas saistīti ar zemes vienību pirkšanu un ierakstīšanu zemesgrāmatā, tiks segti no valsts budžeta apakšprogrammas Kohēzijas fonda finansētie ierobežotās atlases VAS Latvijas Valsts ceļi realizētie projekti (2007-2013) paredzētajiem līdzekļiem.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma